פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: הלוואי והיית שלי

   הגולש האנונימי מספר על החברה הכי טובה שלו, ואיך כואב לו לראות אותה ממשיכה בלעדיו. ומה אתם הייתם מוחקים מהחיים?

   נפגשנו בכיתה ט'. אני הייתי תלמיד חדש מבית-ספר אחר ואת - היפה של הכיתה. במקרה היינו צריכים ללמוד למבחן בהיסטוריה ביחד, אבל בסופו של דבר שנינו לא קיבלנו ציון כל כך טוב, מה שמעיד שרוב הזמן בעיקר צחקנו ודיברנו. בשנים שעברו מאז אף פעם לא היינו זוג, אבל היינו חברים הכי טובים, בעיקר כי היינו דומים מאוד (יש כאלה שאמרו דומים מדי). בילינו המון זמן ביחד, כך שעם הזמן המשפחה שלך קיבלה אותי כמו בן-בית, ולמישהו שבא מבית עם משפחה מתוסבכת זה לא היה מובן מאליו.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   כל בחור שפגש אותך לראשונה היה מהופנט מהנוכחות הכובשת שלך והחיוך האינסופי, אבל שנים ראיתי אותך יוצאת עם אפסים חסרי יכולת או עתיד. השתדלתי תמיד להיות שם כשפגעו בך, אבל אני תמיד הייתי לבד.

   גם בזמן הצבא, למרות ששירתנו שנינו בקצוות שונים של הארץ, היינו מוצאים את הזמן להיפגש. היו יכולים לעבור שבועות שבהם לא היינו מחליפים מילה, ואז ממשיכים בדיוק מאותה נקודה.

   בדיוק לפני השחרור שלי, ובזמן שאת עבדת לקראת הטיול הגדול, פגשת אותו. בחור נחמד, אבל צעיר ממך בארבע שנים. כדרך אגב סיפרת לי עליו, והוספת שאין סיכוי בעולם שאת תהיי מוכנה לצאת עם מישהו צעיר ממך. אני כדרכי אמרתי לך לשים פס על כל העולם וללכת עם הלב שלך.

   לפני חודשיים התחתנתם. הייתי שם, את היית יפה וכובשת כהרגלך. שמחתי לראות אותך מאושרת, אבל הייתי עושה CTRL Z לרגע הזה, שמזכיר לי שאני עדיין לבד.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   "עושים CTRL Z": בכל יום שישי בוואלה ZONE. מחכים לסיפורים שלכם