פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: "זרקת אותי כי לא שכבתי איתך"

   הגולשת האנונימית כותבת לנו על הבחור שזרק אותה במפתיע - כי החליט שהוא לא יכול לחכות יותר לסקס. ומה אתם הייתם מוחקים מהחיים?

   אמרת שזה בסדר מבחינתך. שבכלל לא מפריע לך אלא בדיוק ההיפך - אתה מכבד את זה שאני שומרת את עצמי עד החתונה.

   תשעה חודשים של ביחד הספיקו לך כדי להבין שאתה לא יכול יותר לחכות עד החתונה - אז חתכת.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   הכרנו במקרה. הדייט הראשון היה לא פחות ממושלם: דיברנו, צחקנו, שיתפנו, כאילו שאנחנו מכירים שנים ועכשיו אנחנו מדביקים את הפער על כמה ימים שהחמצנו. היחסים בינינו התקדמו, ולמרות שנורא חששתי, נישקתי אותך לראשונה אחרי שלושה חודשים, ולא על הלחי...

   מאז אותו יום, החיבוקים, הנשיקות, הליטופים, הנגיעות, רגעים מלאים בתשוקה שלא יכולנו לממש - היו לנו בשפע.

   ואז הגיח לחיינו מבצע "עמוד ענן". אתה היית שם כל הזמן, רחוק ממני, רחוק מדי. דיברת איתי בנייד, לפני שהמצב במדינה הפך לכזה רגיש, ואמרת לי בהתרגשות שבקרוב תהיה לי הפתעה. אני ,סקרנית מטבעי, התחננתי שתגלה לי. בסתר לבי,הייתה לי הרגשה שאתה עומד להציע לי נישואים, אבל לא רציתי שתדע, אז אמרתי לך שאתה בטח הולך לקנות לי את ספר השיאים של גינס שרציתי במשך כל כך הרבה זמן. אתה צחקת ואמרת לי לחכות. אז חיכיתי.

   ואז, כמו צלף שחיכה לטרף שייצא ממקום המחסה שלו, כדי שיוכל סוף סוף לתת את הפגיעה המושלמת - אתה חיכית לרגע המושלם לרסק לי את הלב.

   שום טבעת לא יצאה מהכיס, רק טישו מאולתר שגלגלת מבעוד מועד, תוך כדי שדקלמת לעצמך בראש שוב ושוב איך להגיד לי שאנחנו לא הולכים להחזיק ידיים, לצעוד לעבר השקיעה ובסופו של דבר, להזדקן ביחד.

   ישבנו על ספסל בערב קר, אמרת לי שאחרי חודש שלם של מחשבות - אתה רוצה להיפרד. שאתה רוצה להמשיך את החיים לבד, לא חושב על קשר רציני, לא הולך להכיר אף אחת - לבד.שאלתי אותך למה אתה עושה את זה, למה אתה שובר לי את הלב? איפה האהבה שלנו? שאלות שלא הייתה לך תשובה עליהן.

   איך הבטחת לי, בדיוק באותו חודש שלם של מחשבות, כששכבנו מחובקים בחדר, שלעולם לא תעזוב אותי. שאלתי אותך אם אתה שלי לנצח או לעד, ואתה שאלת - אפשר את שניהם?

   ככה נפרדנו. מאהבה ענקית הפכנו לרסיסים של בדידות.
   יום אחרי הפרידה דיברנו בטלפון, ביקשתי להיפגש איתך שוב, מתי שתוכל, כי לא הצלחתי להגיד לך את מה שבאמת רציתי להגיד אתמול כשנפרדנו. אתה ניסית להתחמק, אמרת לי שכנראה לא הבנתי, שכבר אמרת לי את כל מה שיש להגיד, שאתה לא מתכוון לחזור על זה ועצם העובדה שאני מדברת איתך עכשיו זה עוד יותר כואב וגורם לך להתעצבן. בסוף השיחה ציינת עוד עובדה שדאגת להסתיר אותה ממני - שבתור גבר,קשה לך להתאפק... וושאתה חרמן!

   אמרת שלא היה נעים לך להודות בזה בפניי, אבל זאת הייתה האמת.

   עכשיו הבנתי הכול.

   זה לא שאתה לא רוצה להיות לבד, בלי קשר רציני, לכמה שנים טובות - את זה הוכחת לי טוב מאוד ברגע שראיתי אותך רשום באתר היכרויות חודש בלבד אחרי שנפרדנו. כל מה שהיה בינינו נגמר כי אתה היית פאקינג חרמן! כי לא נתתי לך, כי לא התמסרתי בנפשי ובגופי באופן טוטאלי כדי להוכיח לך את אהבתי... כי אתה אידיוט.

   הכאב שבזיכרונות שלנו עדיין ממשי; ראשי זוכר את מה שהלב רוצה לשכוח... אתה הברכה אך גם הקללה בחיי. אני אוספת את עצמי, יום-יום, לאט לאט, בזהירות ובנחישות. אולי כדי לתת ללב שלי עוד הזדמנות להתאהב, ואולי כדי למצוא לחיים סיבה להמשיך... בלעדיך.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   "עושים CTRL Z": בכל יום שישי בוואלה ZONE. מחכים לסיפורים שלכם

   מכתבים קודמים במדור: "הבגידה שלך הרסה לי את החיים"