פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הפורנו הוא ידיד

   אלכס לא מבין מה כל כך מסוכן ומעוות בצפייה בפורנו. זה פותח אותך לגיוון מיני ומפיג לך את הבדידות - אז למה אנחנו כל כך מפחדים ממנו?

   דפיקה בדלת. לחץ. אתה סוגר מהר את החלון ומקליק על אתר אחר, רצוי חינוכי. כזה שיתאים לאווירת ה"אמא, אל תפריעי לי, אני לומד". רק שלא תתפוס אותך צופה בפורנו, השטן הגדול של האינטרנט.

   אמא מול מחשב פורנו אינטרנט (ShutterStock)
   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   ארגונים בכל העולם מנהלים מלחמות נגד הפורנו, בני נוער מצווים להתרחק ממנו, אבל אם משקיטים לרגע את הרעש שמסביב, לפורנו יש דווקא הרבה יתרונות. אחרי יום מתיש של לימודים ובדידות, אתה - המתבגר - מתיישב מול המסך, ומחליף את תחושת הדיכאון בתחושה אחרת. ברגעים נואשים, יש לך מישהו שאתה מנסה להידמות אליו – הגבר המאצ'ו, או סתם שליח או מוסכניק, שהאישה פתאום תלויה בו והוא הופך למשהו כביר. ונשים, לפני שאתן קופצות - בפורנו גייז הגבר מזמין את השליח, וכולנו יודעים ששליח פיצה הוא אדם פשוט ושאישה יכולה להיות מנהלת. זה בכלל לא הופך את הפנטזיה הזאת לפסולה.

   סייברסקס (ShutterStock)

   והפורנו מלא פנטזיה. חוץ מיחסי האדנות של הגברים החזקים, או אלה שחזקים כי האישה לצידן חלשה, יש מגוון עצום של סרטונים שונים עם יחסים שונים, עם כמות שונה של גברים וכמות שונה של נשים. הפורנו פותח אותך למגוון העצום הזה, ומעורר את הדמיון. במקום להיות תקוע ב"פטיש" מסוים, אתה הופך ורסיטלי – ומוצא נשים חזקות, ונשים נורמליות – ולא כאלה ש"התעשייה ייצרה אותן מדוכאות". נשים בנות 40, ואפילו סרטונים של גייז – שאולי יגעילו אותך, אבל לפחות תיחשף אליהן בפעם הראשונה.

   מכורים לפורנו (ShutterStock)

   בפורנו אף אחת לא תיכנס להיריון כי אוננת עליה בזמן הצפייה. עד עכשיו, אף אחד לא קיבל איידס או העביר אותו בזמן צפייה בפורנו, אחרי יום נוסף של לימודים ובדידות; גם לא תקבל פה שיחת "יחסינו לאן", לא תגיד את הדבר הלא-נכון בדייט או תפגע בפרטנרית שלך, לא תתחרט על החווייה יום אחרי. כי זה פשוט לא יכול לקרות. אז נכון שמתישהו תצטרך להתפכח מהאשליה ולכבות את המסך לטובת העולם האמיתי, וזה לא באמת מספק, וזה רק מעוות לנו את התפיסה – אבל במינונים הנכונים, בצפייה מדי פעם, זה עדיף על סתם ערב שתתחרט עליו או תקרית של סקס לא-מוגן. אפשר לוותר על תחושת האשמה והדיכאון , ולצפות בראש שקט: כל עוד תדאגו למצוא חיים מדי פעם, הכול יהיה בסדר. אולי אפילו השליחה של הפיצה תפרגן לכם איזו קטנה.