פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: "הוא רצה אותי רק לסקס"

   הגולשת האנונימית כותבת על הבחור שאמר שהוא רוצה קשר, אבל בעצם רצה רק סקס. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים מהחיים?

   הכרתי בחור שטען שהוא רוצה, כמוני, קשר רציני. בהתחלה הכול הלך כמו שצריך, היה לנו תחביב משותף, צחקנו הרבה ודיברנו המון בטלפון. נפגשנו פעמיים בשבוע, וחשבתי שפגשתי את גבר חלומותיי. אחרי חודש וחצי של קשר די אינטנסיבי, התחלתי לפתח אליו רגשות.

   מכיוון שאני אוהבת כנות, תפסתי את הבחור לשיחה ואמרתי לו את אשר על ליבי. שמתי לב שהבחור מתפתל בכסא, נהייה אדום וחש שלא בנוח. הוא אמר שהוא לא יודע לאן הקשר הזה הולך, ושהוא מעדיף לזרום בלי "הצהרות". לי זה היה מוזר, חשבתי שגם הוא מרגיש כמוני, אך כנראה שרק אני הרגשתי ככה.

   יום אחרי השיחה הזאת, שמתי לב שהוא ממעט ליצור איתי קשר. לקח לו שלוש שעות לענות להודעה, מה שלא היה קודם. בקיצור - הבנאדם התאדה.

   הבנתי לבד והקשר נותק.

   בחורה מוטרדת (ShutterStock)

   אחרי חודשיים, ברגע של שעמום, יצרתי קשר עם הבחור. הוא אמר שהוא רוצה קשר שמבוסס על סקס בלבד. בהתחלה שללתי את זה על הסף, אבל אז חשבתי לעצמי, מה אכפת לי, גם ככה אני לבד. זה רק סקס.

   ככה הקשר נמשך שלושה חודשים. בינתיים הרגשות שלי אליו חזרו. מכיוון שיש לנו תחביב משותף, הייתי רואה אותו לפחות פעם בשבוע, אבל הוא התעלם ממני. הרגשתי זולה.

   אחרי כמה זמן חשבתי לעצמי "זהו, אני טובה רק לסקס? כזה קשר אני רוצה?". החלטתי לשים לזה סוף. שלחתי לבחור הודעה שאני לא רוצה להמשיך בקשר מיני איתו, ואין לי בעיה להשאר ידידה (בגלל התחביב המשותף). מה שקרה אחרי זה הפתיע גם אותי. הבחור לא ענה לי, חסם אותי מכל אמצעי התקשורת שקיימות. ואני אפילו לא זכיתי להסבר.

   עברו חודשיים. שכחתי ממנו לגמרי, עד שלפני שבועיים ראיתי אותו שוב במקרה. הוא לא ראה אותי, אבל אני ראיתי אותו די טוב. ישבתי עם עצמי וחשבתי: אני חייבת לסגור איתו מעגל. שלחתי לו הודעה בפייסבוק וכתבתי לו מה אני מרגישה. כמובן שגם מההודעה הזאת הוא התעלם.

   המשכתי את חיי בידיעה שאני את שלי עשיתי, ואני לא אשמה שיש גברים היום שבשם אינטרס ימכרו את נשמתם. אבל לעמוד כמו גבר ולהסביר מדוע, לזה אין אומץ.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   מכתבים קודמים במדור:
   "הקשר שלנו התגלה כזיוף אחד גדול"

   "עושים CTRL Z": בכל יום שישי בוואלה ZONE. מחכים לסיפורים שלכם