פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הצילו, מריחואנה!

   היום יום המריחואנה הבינלאומי! אנחנו כאן בוואלה ZONE החלטנו להפגין קצת רוח חינוכית, ולהסביר לכם מדוע עישון גראס יהרוס לכם את החיים. ראו הוזהרתם!

   שלב ראשון – השאכטה הראשונה

   אתם יושבים לכם בפאב הקרוב לביתכם עם כמה חברים. עוד שבועיים יש לכם 18 ואתם שותים בניגוד לחוק, פושעים מפחידים שכמותכם, ופתאום שמוליק הילד הרע שולף ג'וינט מגולגל למשעי ושואל אם בא לכם שאכטה.

   כמובן שאתם מעולם לא רציתם לנסות, אבל שמוליק ממש משכנע אתכם לקחת שאכטה, עם סכין, ואתם לא רוצים להיראות לא מגניבים, או להיחתך למוות, אז אתם לוקחים שאכטה - ובבת אחת כל חייכם נהרסים.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   לאאאאאאאאאא (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   שלב שני – ההתמכרות

   מדענים רבים יאמרו לכם כי אין כל רע בלקחת שאכטה אחת, או אפילו לעשן ג'וינט-שניים בשבוע. אבל כל יודעי הדבר הללו טועים. שאכטה אחת יכולה לגרום לכם לטריפ הזוי ולדרדר אתכם אל הטירוף. זאת בדיוק הסיבה שרושמים לחולים סופניים מריחואנה רפואית, כי רוצים להכניס אותם להזיות ולהרוג אותם.

   למרות שכל המחקרים מראים על כך שמריחואנה איננה ממכרת, אנחנו כאן באל-סתם והאגודה למחלמה בקסמים נספר לכם בדיוק להיפך ונסביר לכם שגם להיות בקרב מעשנים יכול לגרום לכם להתמכרות חולנית שבגללה תסיימו על איילון מחפשים טרמפ כדי לקנות מזרק ואיתו להזריק את החשיש שלכם! אז מה אם לא מזריקים בכלל חשיש, אנחנו לא יודעים את זה, אף פעם לא ניסינו, רק סיפרו לנו שזה רע אז אנחנו אומרים את זה לאחרים.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אוי ואבוי, אני בטריפ מטורף מהשאכטה שלי!!!

   שלב שלישי – ההדרה החברתית

   זוכר את השאכטה ההיא מהפאב? אז בגללה התחלת לעשן עשר פעמים ביום, לדפוק ראש בבוקר ולגלגל בצהריים, ולמרות שאתה נהנה מזה ולא גורם רע לאף אחד - החברה תסתכל עליך בעין עקומה. למרות שהבוס שלך גם הוא מעשן כל ארבע ועשרים בצהריים יפטרו אותך מהעבודה, ואפילו בסופר לא יסכימו למכור לך יותר מים בטעמים אחרי שתנסה לקנות מהם מבחנה. כששוטרים יעצרו אותך ברחוב כדי לעשות עליך חיפוש אתה תרגיש מנוכר ומוטרד, ולמרות שזה לא אמור להיות בכלל חוקי לשוטר לבחור מישהו באקראי ולגעת בו מחשד לא מוצדק שיש עליו ירוק, המדינה שלך עשתה את זה חוקי (ולא את הירוק).

   בשלב הזה הפכת להיות ג'אנקי של ממש, ההורים שלך לא מרשים לך להיכנס הביתה, נהג האוטובוס מרמה אותך במחיר של הנסיעה ואתה לא שם לב, ואפילו צמחה לך קרן ורודה עם נצנצים איפה שהייתה אמורה להיות לך אוזן. כן, קססות זה עד כדי כך נורא.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   ידעתי שהיה עדיף שאתמכר לאלכוהול!

   שלב רביעי – המעבר לסמים קשים

   למרות שאין אפילו הוכחה אחת לקשר בין עישון גראס למעבר לסמים קשים יותר (חוץ מסיבות נפשיות, שלא נגרמות מהעישון), ולמרות שכל מדען שמבין משהו בתחום מגדיר אפילו אלכוהול כסם יותר קשה ממריחואנה, אחרי שלקחתם את השאכטה הראשונה החיים שלכם ייעלמו לגמרי ותתחילו להזריק הירואין, להסניף קוק ולגרגר קטמין.

   שום מגע חברתי לא יעניק לכם את התחושה של הסם, ואתם לאט לאט תצטרכו להשתמש בו כל יום, כל היום. בשלב מסויים אתם תכינו לעצמכם קוקטיילים של בוף, אקסטזי וגז מזגנים ולא תוכלו ליהנות משום דבר חוץ מזה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   שלב חמישי ואחרון – ההפיכה הסופית לנרקומן משוקץ

   מאחר שאת כל הכסף שלכם בזבזתם על באנגים ואסיד, ואמא כבר הפסיקה להאמין לך שאתה רק קונה פלסטרים בסופר עם המזומנים שהיא מביאה לך, אתה תיאלץ להידרדר ולהפוך לזונת קראק שמתחננת ללקוחות בתחנה מרכזית ישנה בשביל להשיג את המנה שלך. כשזה לא יעבוד, כי הסמים הפכו אותך למכוער מדי בשביל להיות זונה, אתה תעבור לגניבות ואף שוד בנקים על מנת לממן את התחביב שלך.

   בסופו של דבר לא יהיה לך כסף אפילו לוודקה בשביל לחטא את המזרק ותחטוף איידס, ואז תמות מדיזנטריה ועגבת מתקדמת.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   ביוש

   ובכן, יקיריי ויקירותיי, זוהי הסיבה שאסור לעשות לגליזציה לקנביס. למרות שהפרחים משמשים כתרופה טבעית לחולים סופניים, למרות שמשאר חלקי הצמח אפשר להפיק מוצרי מזון עשירים בכל טוב (חלבונים, ויטמינים ומה לא. חפשו Hemp בגוגל, או שתעברו להולנד), למרות שמדובר בסך הכל בצמח שההשפעה שלו הרבה פחות גרועה מטבק או אלכוהול אשר מותרים בחוק, למרות שהחקיקה בנושא תוכל להכניס כספים רבים, לפתור בעיות בריאותיות ואפילו תעלה את רמת המריחואנה ותוזיל אותה... לא ולא, אסור לעשות את זה. הרי כל מי שעושה ראש בשבוע אחרי הכל, הוא נרקומן עם דיזנטריה.

   יום מריחואנה מסוכן לכולכם!