פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: ואז גיליתי שאתה נשוי

   הגולשת האנונימית כותבת לנו על הבחור המבוגר שהתחילה לצאת איתו - ועל הגילוי הנוראי שהגיע אחר כך. ומה אתם הייתם מוחקים מהחיים?

   לא האמתי באמת שזה יתדרדר ככה.

   הכול התחיל כשמצאתי אותך באיזה אתר, והתחלנו לדבר. היה לי משעמם, אז עבדתי עליך שאני יותר מבוגרת מגילי, וזה זרם. ככה שבוע וחצי, עד שנפגשנו, ושם סיפרתי לך את האמת: שאני בת 16.

   אתה בן 35, אבל לא היה לך באמת אכפת מהגיל, או לפחות זה מה שאמרת. אמרת לי שאתה אוהב אותי, שאני היחידה בחיים שלך. נתת לי תירוץ עלוב למה אתה לא נותן לי את המספר שלך, למה אין לך פייסבוק וכל מיני כאלה. ואני קניתי את העניין, לא בדקתי עליך ולא סיפרתי לאף אחד עלינו.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   היינו מדברים כל היום על כל דבר. נפגשנו בקושי חמש פעמים, אבל בפגישות האלו עשינו ביחד כמעט כל דבר שזוג נורמלי עושה, מדיבורים ועד כמעט סקס מלא בכל פגישה.

   יום אחד אמרת לי שאתה צריך לטוס לחו"ל, ואני התעצבנתי. היה בינינו ריב גדול, כמו שמעולם לא היה לנו. אני רציתי לתקן ולדבר על זה, אבל אתה סיננת אותי בטלפון, ולא ידעתי מה לעשות.

   רק אז קלטתי שאני חייבת לבדוק מי אתה והאם זה אמיתי. באמת שלא הייתי מוכנה לגילוי.

   בחיפוש מהיר בפייסבוק מצאתי אותך, מצאתי את העמוד שטענת שאין.

   וזה לא הכול: ראיתי שם שאתה נשוי. כשנכנסתי לוול של אשתך, ראיתי את תמונת החתונה שלכם.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   רציתי להקיא. השתגעתי. הרגשתי מלוכלכת. לא ידעתי מה לעשות עם עצמי. הלכתי וסיפרתי להורים, לא ידעתי איך הם יגיבו אבל זה לא עניין אותי. למזלי הם תמכו בי, אבל למרות הכל אני מרגישה כמו זומבי עכשיו. בלי לדעת מה לעשות, בלי רגשות, מנותקת מהחיים, מהחברים ומכל דבר שהיה לי. אני מפחדת להתקרב לאנשים או לדבר עם מישהו, והכול בגללך!

   ניצלת אותי. אני שבורה ומרוסקת, ומתפלאת שנתתי לזה לקרות.

   אם תקרא את זה אני רוצה שתדע, שלמרות כל מה שעובר בי עכשיו - אני מתכוונת להתחזק. לטפל בנפש שלי ולהשתקם עוד לפני כל הבגרויות, ולא לתת לזה לעצור לי את החיים.

   ולכל מי שקורא את זה - אל תגידו "לי זה לא יקרה". גם אני אמרתי את זה מליוני פעמים, אבל כשזה מגיע אתה לא קולט עד שזה מאוחר מדי.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת.

   הקישור לא עובד?
   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   מכתבים קודמים במדור:
   "אחרי שנתיים ביחד - נפרדת ממני בפייסבוק"

   "עושים CTRL Z": בכל יום שישי בוואלה ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.