פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   אחד מי יודע: שבעה חברים בקבוצת הוואטסאפ שלכם

   אחד אני יודע: וואלה! zone מגישה לפסח אלטרנטיבה מלאת הורמונים לשיר מההגדה. מהגיל שבו ביבר פרץ לחיינו, דרך חברי וואן דיירקשן ועד אחד אלוהינו. עושים סדר במספרים

   שלוש עשרה זה הגיל שבו ג'סטין ביבר נכנס לחיינו לראשונה

   ומאז, שש שנים והטראומה עדיין לא עברה! מאז שכוכב הפופ הקנדי חדר לתודעה הציבורית, העולם נחלק לשניים: כאלה שלא יכולים לסבול את ג'סטין ביבר, ופקאצות עד גיל חמש-עשרה שמאיימות על סלינה גומז ביוטיוב. ילדות קטנות מעולם לא נראו מפחידות יותר.

   ג'סטין ביבר ב-Six Flags, מאי 2010 (GettyImages)
   נערי שלי גדל. ג'סטין ביבר

   שתיים עשרה שנות לימוד

   אם בכיתות א' ו-ב' אנחנו מגיעים מלאי התלהבות לבית הספר, בכיתה ג' אנחנו מרגישים שכבר די מיצינו את העניין, מי היה מאמין שעוד עשר שנים כאלה מחכות לנו? למען האמת, את החומר שאנחנו לומדים בשתים-עשרה השנים האלה היינו יכולים להספיק גם בחמש, ותפקידו העיקרי של בית הספר הוא לשמש כבייביסיטר לילדים בזמן שההורים עובדים. ההבדל היחיד הוא שבייביסיטר מרוויחה יותר ממורים.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   בוגרת מערכת החינוך הישראלית!

   אחת עשרה היא השעה שבה יוצאים לבלות בשישי בערב

   זוכרים את ששת ימי הלימוד המעיקים מלמעלה? טוב, אז שישי בלילה זו בהחלט הזדמנות טובה כדי לשנות אווירה ולשכוח מבית הספר.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   קרחנות

   עשר עונות לכוכב נולד

   התכנית שממנה יצאו כל הכוכבים של הדור שלנו. כש"כוכב נולד" עלתה לראשונה, בכלל קראו לה "לא נפסיק לשיר". כעת, אחרי עשור של אודישנים, נבחרות והרבה כסף שהתבזבז על סמסים, אנחנו כבר יכולים לומר ששמענו מספיק, אתם יכולים להפסיק לשיר.

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   שם הכול התחיל. נינט זוכה ב"כוכב נולד" הראשון

   תשעה חודשי הריון לא רצוי

   אחרי כמה שנים של מה שמתיימר להיות חינוך מיני, המסר הזה הועבר כהלכה – מי שלא תיזהר צפויה להיכנס להריון, או לפחות לחטוף מחלת מין. ואם תינוק (או איידס) לא מפחיד אתכן, דעו לכן שהריון זה משמין. קונדום, מישהי?

   בחורה מחזיקה בדיקת הריון (ShutterStock)
   אופסי

   שמונה נוטיפיקיישנס מחכים לכם כרגע בפייסבוק

   כי שמונה זה השיא שלנו. אה, בעצם שכחנו את הפעם ההיא שאימא התלהבה כל כך מזה שהיא פתחה פייסבוק ועשתה לייק לכל התמונות שלנו. תודה אימא.

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)
   הידד, אני מבוקש!

   שבעה חברים בקבוצת הוואטסאפ שלכם

   קבוצות וואטסאפ יכולות לגרום לכם לשנוא שבעה מהחברים הקרובים שלכם בתוך 30 שניות. עם כל היתרונות שבשיחה קבוצתית, אין ספק שאם יש לכם חברים קצת חופרים, וואטסאפ הופכת, מאפליקציה גאונית, לדבר הכי מעצבן שהביאה איתה הטכנולוגיה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   אנחנו מתות מבפנים

   שישה ימי לימודים

   אז כן, אנחנו גרועים ולכן יש לנו שישה ימי לימודים בשבוע במקום וויקאנד ארוך כמו אצל הדודים מאמריקה. לפחות באמצע יש את שלישי ושישי הקצרים, וכמובן את שיעורי ספורט וספרות, שהם בגדר רשות בלבד.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   עוד טריליון ימים וזהו

   חמישה חברי וואן דיירקשן

   וואן דיירקשן נכנסו לחיינו לראשונה ב-2011, כשהתגלו בתכנית הריאליטי "אקס פקטור" מבית היוצר של סיימון קאוול, ולפני שהספקנו להבדיל ביניהם כבר הפכו למושא הערצתן של אלפי טינאייג'ריות צרחניות ברחבי הגלובוס. ג'סטין ביבר 2.0.

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)
   חמסה עליכם. וואן דיירקשן

   ארבעה שלבים עד סקס

   מתחילים בנשיקה. ממשיכים ל"סקונד בייס" - משמושים מתחת לחולצה. אחר כך מגיע השלב של עניינים מתחת לחגורה, והשלב הרביעי והנכסף - סקס מלא. שיהיה בהצלחה לכולנו.

   אילוסטרציה (ShutterStock)
   הגעתי לשלב הרביעי! וכבר הספקתי לשכוח מה עושים

   שלוש יחידות מתמטיקה

   וגם זה בקושי. אבל לא משנה כמה גרועים תהיו במתמטיקה, ההורים תמיד יהיו בטוחים שזה כי אתם לא משקיעים מספיק. "הרי בכיתה א' הוא היה המצטיין של הכיתה!", הם יחשבו לעצמם. אולי הנכשל הבא יגרום להם לשנות את דעתם?

   עומדת מול לוח (ShutterStock)
   למה אין 2 יחידות?

   שני הורים

   מתישהו בין הילדות לגיל ההתבגרות ההורים שלך הם כבר לא החברים הכי טובים שלך, אלא שני אנשים שמנסים להביך אותך בכל יציאה לפומבי. בגדול, זה לא כזה נורא, אלא אם כן הם גם מנסים להיות מגניבים. אז לא, אבא, להגיד "קול" כשאתה מתלהב ממשהו לא גורם לך להיראות צעיר יותר.

   גבר ואשה (ShutterStock)
   אבא, אימא, יש לי משהו לספר לכם: אתם קרציות

   אחד מנהל בית ספר

   בכל הנוגע לבתי ספר, קיימים שני סוגים של מנהלים. הסוג הראשון, אלה שצפונים כל היום במשרד שלהם, עסוקים בלפתור סודוקו. הסוג השני, אלה שמכירים את כל התלמידים ואת התעודה שלהם בעל פה, ואין סיכוי שתחמקו מפניהם כשאתם מאחרים לשיעור. אנחנו מעדיפים את הסוג הראשון.

   איש מהרהר שותה קפה (ShutterStock , eryl Case)
   «object width="466" height="258"»«param name="movie" value="http://mm.walla.co.il/archive/1476258-28.swf "»«/param»«param name="allowFullScreen" value="true"»«/param»«param name="allowScriptAccess" value="always"»«/param»«embed src="http://mm.walla.co.il/archive/1476258-28.swf ?lm_supplier=&lm_bc=&utm_source=&utm_medium=&utm_campaign=&utm_term=&utm_content=" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="466" height="258"»«/embed»«/object»