פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   "זה בסדר, יש לי"

   מי צריך להיות אחראי על קניית הקונדום - הבחור או הבחורה? טל ושירה מתווכחים, ואתם - מכריעים

   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   הצד שלו: קונדומים זה עסק לגברים

   אתן רוצות להשתתף איתנו בתשלום במסעדה? בכיף. מרגישות שבא לכן לשלם עלינו פה ושם? למה לא. זה לגיטימי ואפילו נחמד מדי פעם. אבל בבקשה מכן, לא משנה מה, את הקונדומים שלנו (טוב נו, וגם שלכן) תנו לנו לקנות לבד ולשלם עליהם ממיטב כספנו.

   כי מגיע שלב בחייו של זכר, שבו הוא הופך מילד לגבר. זה קורה כשהוא נכנס לאחת מרשתות הפארם, ניגש במבוכה קלה למדף הקופסאות שמכילות בלוני פין מגומי משומן, ורוכש אחת מהן לבחירתו. לבד. עם הכסף שלו.

   זה אולי נשמע מיושן ומטופש, אבל טקס רכישת הקונדומים, מביך ככל שיהיה, הוא רגע מכונן בחייו של כל גבר. לכן יש את רגע קבלת המחזור, ולנו יש לקנות קונדומים. תנו לנו ליהנות מזה. בבקשה.

   (טלשפר)

   בטור שעבר הם התווכחו אם לספר לאנשים או לא על הטסט בנהיגה. אתם קבעתם: לא לספר!

   הצד שלה: לנשים הקונדום יותר קריטי

   בואו נדבר רגע על קונדומים. מה זה בעצם? אז חוץ מזה שהם נושא למבוכה וצחקוקים, ולפי טל הם גם טקס התבגרות בחייו של הנער, קונדומים הם קודם כל אמצעי הגנה. הגנה למי? לשני הצדדים, ממחלות, ולצד אחד גם מהריון. הרי אם יקרה מצב שבו יש הריון, רק אחד מהצדדים (הבחורה) ייתקע עם הדבר הזה. גם מחלות וגם הריון הם דברים כל-כך לא נעימים, שברור שלשני הצדדים יש אינטרס לדאוג שהם לא יקרו.

   אבל כמה את יכולה לסמוך עליו, שיזכור לקנות, ושיקנה סוג איכותי, ושהוא לא החזיק את זה שנים בארנק, בחום ובקור, עד שהיעילות שלו ירדה? הרי אם הקנייה של הקונדומים היא טקס התבגרות בחייו של הנער, יכול להיות שאת הטקס הזה הוא עשה בגיל 11, ואת היום שוכבת עם קונדום משנות האלפיים.

   אם את רוצה להיות בטוחה שהכול בסדר - תקני לעצמך חבילה אחת, שאת יודעת מה יש בתוכה ואיך שמרו עליה, ותשמרי על עצמך. לגבי הגוף שלך אין לך על מי לסמוך חוץ מעל עצמך.

   (שירה הדס נקר)