פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   למה הגודל שלך לא באמת משנה

   לאלה נמאס מכל פולחן הגודל של הגברים שסביבה, שמתעסקים כל היום בסנטימטר יותר או פחות של גודל האיבר שלהם. מתי תבינו שזה לא מה שמגדיר אתכם?

   זה משנה, כן, אני לא אשקר לך. אבל באמת שזה לא הדבר היחיד. כל בחורה מוכנה להודות שהיא הייתה עם לפחות גבר אחד שהיה לו ציוד ולא ידע להשתמש בו, ועם לפחות אחד שלא היה לו את מפתח האלן הכי גדול, אבל ידע לפתוח.

   בחורה מסכלת לגבר במכנסיים (ShutterStock)
   (צילומי אילוסטרציה: shutterstock)

   יצא לי לספר ללא מעט גברים על הנושאים שעליהם אני כותבת, וכולם תמיד מבקשים לשאול את אותה שאלה. לא קשה לנחש מה היא, ברוב המקרים. לכולם אני עונה את אותה תשובה בדיוק: כן. הוא מספיק גדול. כל עוד הוא עבה יותר מאצבע וארוך יותר מ... טוב, אצבע, זה בסדר בערך. אז די להתבכיינות - אתה לא יכול לוותר רק כי אין לך מספיק גרביים בחבילה, ואתה לא יכול לוותר גם אם אתה לא צריך גרביים.

   נמאס לי מהאובססיה שלכם לנושא הזה, מקנאת הפין שלכם. נמאס לי מכל השאלות האלה - "איך הוא ביחס לאחרים?" "אבל היו לך יותר קטנים נכון?" והנוראי ביותר - "תגידי שהוא הכי גדול שהיה לך", עודף ביטחון שנועד לפצות על חוסר מוחלט בכזה. והחרדת-גודל הזאת הזה יושבת לכם דרך קבע בראש מגיל כלום - מהמקלחות המשותפות בבריכה בגיל 7, בתחרויות ההשתנה למרחק של הטיול השנתי בגיל 12, ובכל התלהמות כדורסל\כדורגל\כדוראחר - אתם תמיד חייבים להיות הכי טובים, הכי גדולים והכי חזקים. תמיד מפחדים שאתם לא. כל איום קטן על הגבריות שלכם הופך להיות מלחמת עולמות.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   בואו נודה בזה, בסרטים האלה שאתם רואים לבד עם יד ימינכם הנאמנה, אין בדיוק גברים שחולקים איתכם את אותן המידות. כולם נאספו מארצות מרוחקות בשביל להביא לכם בידור ורגשי נחיתות. בגיל 13 אתם רואים את זה וחושבים שהוא עוד יגדל. הוא גדל וגדל ואיכשהו עדיין לא מגיע לשם. אני לא מבינה בדיוק את התהליך המחשבתי שם - האם זה "הו לא, יש אדם עם איבר גדול משלי שמצליח לספק בחורה, אני כנראה לא אצליח לעולם", או שמא "כנראה כל האחרים נראים ככה ורק שלי ממש קטן, זה בטח לא יצליח לספק אף אחת, אני חושב שאני פשוט אוותר." בכל מקרה, זה לא תקין מה שקורה שם. גם החברים מסביבך קנאי פין, אז אתה לא רואה בכך שום דבר פסול, ובנתיים כולם מתלהמים וכולם מנסים להשתין יותר רחוק ואף אחד לא מסתכל על מה שחשוב באמת.

   אז כפי שכבר נמאס לי להזכיר, מין זה הרבה יותר מ"אוח אוח אוח גמרתי". נכון, יש גם בנות שלא מבינות את זה, אבל לא עליהן אני מדברת כרגע, אם כי עליכם. בנים שכל תפיסת המיניות והגבריות שלהם נמדדת רק בסנטימטרים.

   בשביל לקחת את עצמך בידיים, אתה צריך קודם כל להניח את משאבת הפין, כי זה מיותר. תשפר את מה שאתה עושה, לא את מה שיש לך. ראשית, קרא את הכתבה הקודמת שלי על דברים שבנים צרים לעשות יותר במיטה. תפנים אותה היטב. שנית, תתעלם מהשטויות שאתה מכניס לעצמך לראש כל הזמן. אתה גבר רצח, בכל מקרה, ואפשר לספק כל בחורה עם שתי ידיים ולשון.