פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   טובים השניים

   תחפושת זוגית - מגניב וטוב לזוגיות, או סתם פאתטי? טל ושירה מתווכחים, אתם - מצביעים

   (צילום: אתר רשמי, www.zoogstercostumes.com)

   הצד שלו: תתחפשו לבד

   לא סתם חוגגים את הוולנטיינ'ס דיי לפני פורים. זו בעצם דרכו של העולם להגיד לכם, הזוגות, שהיה לכם יום שלם כדי להיות דביקים ולעשות הכל ביחד מבלי שזה יראה למישהו מוזר - ושעכשיו הגיע הזמן לנוח. לפחות עד שפורים יעבור וכל אחד מכם ימצא לעצמו תחפושת משלו.

   אני יודע מה אתם חושבים לעצמכם: "איזה חמוד יהיה אם נתחפש ביחד". אז זהו, שלא. תחפושות משותפות של בני זוג הן לרוב חמודות כמו שילוב של סרטן ואיידס ופרקטיות כמו שילוב של כפפות איגרוף ומסך טאץ'. לא רק זה, תחפושת משותפת גם אומרת שכדי שכולם יבינו למה התחפשתם נגזר עליכם להסתובב מחופשים כשאתם צמודים אחד לשניה בלי אפשרות להיפרד לרגע. הצילו.

   ולכן, בפורים מומלץ להבליט את האינדיבידואל שבכם ולהתחפש לבד למשהו שאתם אוהבים. את הדביקות, לעומת זאת, תשאירו לחגים אחרים: למה שלא תנסו, למשל, לצום יחד ביום כיפור ולראות מי מתעלף ראשון לפני שנגמר הצום? חג שמח!

   הצד שלה: תתחפשו ביחד

   יש הרבה רעיונות יצירתיים לתחפושות. בנים יכולים להתחפש יום אחד לחייל יום אחד לשוטר ויום אחד לכבאי. בנות יכולות להתחפש לדבורה סקסית, פרפר סקסי ועלה סקסי. וואו.

   או לחילופין, אפשר להיות קצת יותר מקוריים, ולהחליט להתחפש בזוג, וכך לשדרג משמעותית תחפושת בנאלית. כי רקדן ורקדנית פלמנקו זה כבר איכות, ושני דובוני אכפת-לי הרבה יותר חמודים מאחד. יש מגוון אדיר של רעיונות מקוריים. אפשר להתחפש לזוגות מהאגדות כמו פיונה ושרק או זוגות מהשירים כמו זמרת ברים אדומה וצייר או סתם לזוגות מפורסמים כמו יהודה ונינט. העבודה על תחפושת משותפת היא דבר נחמד שיכול לחזק את הזוגיות, ובכלל - אם יוצאים ביחד למסיבה, זה ייראה מוזר בתחפושות שונות. כי למה ששוטר יסתובב עם פרח סקסי? ככה לפחות כל מי שמסביב יידע שהפרח הסקסי שלך תפוסה, אז לא נורא שאותך היא הכניסה לתחפושת של גבעול. פורים שמח!

   בטור שעבר הם התווכחו אם לשדרג את הסלולרי לסמארטפון. אתם קבעתם - לא, להישאר עם הישן!