פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הפאדיחה של GLEE

   GLEE עושים לעצמם פאדיחה וסבתא משתוללת משמחה: אשחר מוצא באינטרנט דברים מוזרים

   הפאדיחה המוסיקלית של השבוע

   הסדרה "Glee", להיט הנעורים בדימוס (למרות שהיא עוד מסרבת להכיר בכך) פיצחה נוסחה מעניינת מאוד להצלחה: לרכב על ההצלחה של שירים מפורסמים. כמובן, באישור הזמרים. לפעמים. בעב כבר היו לאנשי GLEE עימותים עם יוצרים שלא היו מוכנים לתת לשירים שלהם לעבור טרנספורמציה לפופ דביק וחמוד, אבל הפעם אפשר להגיד שהם קצת עברו את הגבול.

   ג'ונתן קולטון הוא זמר ומלחין שידוע בעיקר בזכות זוג השירים שהוא כתב לסדרת המשחקים המגה-סופר-מצליחה, ”פורטל". לפני שלוש שנים, הוא העלה קאבר שנון ומקורי לשיר "Baby Got Back", שידוע יותר בשם " I love big buttes and I cannot lie". הוא לקח את המילים המקוריות והכניס אותם לתוך לחן אקוסטי וקורע.

   ואז באו GLEE, לקחו את הגרסה שלו ופשוט השתמשו בה. אני באמת תוהה לגבי העניין החוקי, מכיוון והגרסה המקורית של קולטון הייתה בעצמה קאבר, אך על דבר אחד אי אפשר להתווכח: ליוצרי GLEE אין כבוד למוסיקה.

   אבל בניגוד לעולם האמיתי, באינטרנט אנשים רעים יכולים באמת לשאת בתוצאות המעשים שלהם, והקהילה האינטרנטית מיהרה לאכול אותם בחיים בעזרת כמות פסיכית של דיסלייקים והשמצות בכל מקום אפשרי. צדק פואטי.

   הקאבר של קולטון:

   הגרסה של GLEE:

   הסבתא של השבוע:

   אלוהים אדירים, נשים זקנות הן הדבר הכי מצחיק בעולם.

   הקשישה החביבה הזאת קיבלה הודעה משמחת מאוד מהבת שלה: היא עומדת להפוך לסבתא. ואז היא התחילה לצרוח מרוב שמחה, שהובילו לבכי היסטרי ומאושר, ומשם לעוד קצת צרחות. היא פשוט מקסימה. עוד לא החלטתי אם אני רוצה לאמץ אותה או שאני רוצה שהיא תאמץ אותי, אבל אין שום ספק שהנכד הזה עומד לקבל חתיכת סבתא אדירה.

   הנוסטלגיה של השבוע

   זה לא סוד שדפדפן אקספלורר, פעם התוכנה המועדפת על כולם, הפך במרוצת השנים לכבשה השחורה של האינטרנט, לבדיחה ענקית על חשבון מיקרוסופט. לא נשאר דבר לצחוק עליו - זמן הטעינה האיטי, הוירוסים, הנפילות האין סופיות, האתרים שמסרבים לעלות, וגם הסמל שלו דיי מכוער וביל גייטס לא אופנתי.

   יחד עם יציאתה של חלונות 9 ואינטרנט אקספלורר 10 החליטו מיקרוסופט ללכת על כיוון אחר - הנוסטלגיה. הפרסומת שיצאה השבוע לדפדפן מתארת בסנטימנטליות את החיים בשנות ה90 ומנסה לעשות על כולנו מניפולציות כדי לגרום לנו להתגעגע לדפדפן המקרטע. ושיט, זה עובד.

   החתול של השבוע

   ועכשיו, חתול ושלג, במחיר של אחד. ובונוס: החתול הזה מעולם לא ראה שלג.

   תמונת השבוע:

   גבירותיי ורבותיי, שרה ג'סיקה פרקר!

   מקור

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   LOG IN: בכל יום חמישי בוואלה! ZONE