פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   10 הדיברות : גרסת ה-PMS

   לא לצאת עם האקס של החברה. לא לקחת ממנה בגדים. לא להתערב במריבות שלה. קבלו את קוד הבנות המלא - כך תתנהגו עם חברות שלכן!

   משה קיבל תורה מסיני, ואותה מסר הלאה ליהושע, ויהושע לזקנים והזקנים לנביאים, והנביאים מסרו אותה לאנשי הכנסת הגדולה. דנה קיבלה תורה מסרטים אמריקאים, מסרה אותה הלאה לשרון שבתורה הבינה שהיא צריכה להפסיק לדבר עם נועם, ונועם בכתה. וזוהי חצי תורת "קוד הבנות" על רגל אחת.

   כולנו מכירות פחות או יותר את "קוד הבנות", הגרסה הנשית ל"ברו קוד", שמאופיין בציות עיוור לחוקי הבנות או מוות (מוות חברתי,כן?), אבל רובנו לא מכירות את הקוד האמיתי, לפיו באמת חיות הבנות. או, גרסת "קוד הבנות" נטולת התייפייפות הנפש. בקיצור, חתכנו את הבולשיט והבאנו לכן את החוקים שמגדירים מה זה באמת לוקח כדי לשרוד כבת בארצנו. טוב, בת עם חברות לפחות.

   1. צ'יקס לפני דיקס (סיסטרס לפני מיסטרס)

   או, לעולם אל תצאי עם האקס/ החבר לעתיד/ההייתה-מתה-שהוא ישים עליה של חברה שלך. במציאות, מי מאיתנו ראתה את החוק הזה מתגשם? בנות דוקרות אחת את השנייה בגב בכל פעם מחדש כשזה מגיע לבנים.

   לכן, אנו מציעות חידוש חוק: החוק האמור רלוונטי רק לשתי החברות הצמודות ביותר שלך. וגם ביחס אליהן הוא בעירבון מוגבל, אחרת פשוט לא תמצאי בנים שאת רשאית לצאת איתם. והמסקנה מהחוק? תשמרי על הגבר שלך צמוד, צמוד, צמוד.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   2. שלי שלי, שלך שלך

   אל תיקחי בגדים מחברה שלך, ואל תשאלי בגדים לחברה שלך, אפילו אם היא החברה הכי טובה והיא מבטיחה שהיא משאילה את הבגד "ממש לשניונת". הרי שנייה תהפוך לחודש, ואת הבגד שלך את תראי אחרי שהוא התכווץ/ התרחב ("זה הכביסה שלי, מה יכולתי לעשות, רצית שאחזיר לך את זה מלוכלך?") רק עוד שנה.

   תמיד תזכרי, לבגדים יש את הנטייה המעצבנת להתלכלך, להיקרע, להתרחב ולצאת מהאופנה. המצב האחרון שאת רוצה להגיע אליו הוא להביא לחברה שלך או לקבל מחברה שלך חזרה בגד שכבר לא יכול לשמש אותך יותר. המפתח לחברות לטווח זמן ארוך הוא הפרדת הארונות.

   בחורה מחטטת בארון בגדים (ShutterStock)

   3. לא תלך רכיל

   אם יש משהו שלמדנו מסרטים, זה שתמיד זאת שמרכלת, נתפסת ונדפקת. לא מדברים איתה, זורקים עליה יוגורט, לא מזמינים אותה יותר לשום דבר, מרביצים לה, ובעצם היא הופכת לצופה חיצונית על עולם הבנות בלי אפשרות להיכנס אליו. לכן החוק השלישי הוא לא לרכל על החברות הצמודות שלך; הביאפאפס. הרכילות תמיד מתקדמת האלה עד שהיא מגיעה לאוזניים הלא נכונות, ואז את עוד תבכי כשהאוזניים האלו לא יארגנו לך השנה יום הולדת!

   אילוסטרציה - סוד (ShutterStock)

   4. תלך רכיל

   בכל זאת אמרנו "קוד בנות" בלי התייפייפות. אנחנו יכולות להבטיח מפה ועד אילת שאנחנו לא נרכל יותר, אבל מי מאיתנו באמת תעמוד בזה? תרכלי בשמחה ותרכלי בנחת! רק על מישהי שלא צמודה לך לתחת.

   כלומר, זה בסדר לרכל, כשזה במידה וזו לא רכילות שתהרוס למישהי את החיים, במיוחד כשהרכילות היא על מישהי שאינה חברה קרובה שלך. רק אל תשכחי גם לשמר חיים משל עצמך ולא להתעסק כל היום רק בחיים של אחרות.

   אילוסטרציה (ShutterStock , שאטר סטוק)

   5. על הנסיך צ'ארמינג שמעת?

   לכולנו יש לפחות חברה אחת, שיש לה חבר שאנחנו פשוט לא סובלות. בעינינו הוא ערס מדי, חנון מדי, מכוער מדי, חש מדי ובראש ובראשונה - לא מתייחס לחברה שלנו כמו שצריך. אבל, בגלל שחברה שלנו מאוהבת בו, בכל פעם שנאמר עליו משהו, היא ללא ספק תתעצבן.

   לכן החוק החמישי הוא חוק השתיקה. אל תורידי לחברה שלך מחבר שלה ואל תנסי לסכסך ביניהם כל עוד אין לך סיבה לגיטימית לעשות זאת.

   להתחיל עם בחורות (ShutterStock , shutterstock)

   6. ספרי לחברתך כשהיא נראית רע - ובכך תחסכי לה צרה

   בניגוד לחוק הקודם, שבו אולי רמזנו שחברה טובה תפקידה לשתוק ולהנהן - חברה אמיתית צריכה לדעת מתי גם לומר את האמת. בואו נודה, לשקר אנחנו יכולות גם לעצמנו, ואנחנו לא צריכות גוף נוסף שיאמר לנו שאנחנו "יכולות להוריד את הקילוגרמים בשנייה". חברה טובה, היא חברה שתגיד לך כשהשמנת, כשהמסקרה שלך נוזלת, שהתאפרת כמו ליצן ושהמכנסיים לא מחמיאים לך.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   7. זאת מלחמת העולם השנייה, ואת? שוויץ

   לבנות יש את הנטייה המעצבנת לערב את כל החברות הטובות שלהן בריבים שלהן. בדרך כלל ההתערבות הזאת מסתכמת בחובה לומר כמה אמירות זדוניות על האויבת-הלכאורה-משותפת וזה בסדר. הבעיה האמיתית מתחילה כששתי הבנות היריבות הן חברות שלך. אז הרוחות משתוללות ויש עלייך לחץ מכל צד לבחור מחנה.

   אז זהו, שאסור לך לבחור צד, לא משנה מה, אם את מעוניינת להמשיך את הקשר שלך עם שתי הבנות. האי נעימות בינך לבניהן על כך שלא הסכמת לשחק במשחק שלהן תשרור רק יומיים, ואז תחלוף.

   קרב בנות (ShutterStock)

   8. חוק האחווה

   לא זה לא החוק "בואי נשרוף יחד חזיות ונישבע לא לגעת בבנים", זה חוק של אחווה בין חברות. כשחברה שלך עצובה ובוכה, בעיקר כשהיא אחרי פרידה מחבר, מחובתך כחברה לא להשאיר אותה בודדה זולת הנטיות האובדניות שלה בחדר. תבכי יחד איתה, תשמחי אותה, תוציאי אותה מהבית ואולי אפילו תכירי לה מישהו חדש. בקיצור, תהיי חברה.

   אישה חושבת (ShutterStock)

   9. הריב הגדול

   או, החוק שבודק איך את בתור בן אדם. יותר מדי בנות נוטות לחשוב שברגע שהן רבות עם חברותיהן, כל הסודות שהן חלקו אחת עם השנייה כבר לא בגדר סודות, ואפשר ואף רצוי להעביר אותן הלאה. בפעם הבאה שתריבי עם חברתך, זכרי; גם כשרבים לא מספרים. הרי את בטח לא רוצה שהיא תעביר סודות שלך הלאה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   10. RULES WERE MEANT TO BE BROKEN!

   לקוד שהבאנו עד כה צמחו עוד עשרות תתי קודים סמויים וסודיים ממנו, השייכים לקליקות ולאוכלוסיות שונות של בנות. העצה שלנו? קחי את קוד הבנות של אזורך ותתאימי אותו לחייך, אך אל תתאימי את חייך אליו. בסופו של דבר, מי שהכי סובלת מקוד הבנות היא זאת שמצייתת לו לחלוטין, כי היחידה שעושה את זה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)