פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   5 דברים שבנים לא עושים מספיק במיטה

   יש עוד 200 כאלה, אבל אלה צמצמה את הרשימה לחמישה קריטיים. כן בנים, יש עוד דברים חשובים בעולם חוץ מהבולבול שלכם

   המכנה המשותף להרבה מהגברים שיצא לי להיות איתם זה שהם לא טרחו להבין שסקס, גם אם הוא ארעי וכביכול חסר חשיבות, הוא עדיין יותר ממשחק איברי מין שמטרתו לגמור. הרי הסיבה היחידה שאנשים ללא מטרת התרבות עדיין עושים את השטות הזו, היא הנאה.

   סקס (ShutterStock)
   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   מנסיוני, חלקם הגדול גם לא הבינו ש"הנאה", כמושג, זו לא התוצאה הישירה של חיכוך גופים ואורגזמה, אלא הרבה יותר מהמסביב. בדיוק כפי שלכם קשה לגמור כשאינכם מגורים מספיק ואתם צריכים פורנו או דמיון פורה במיוחד- כך, וזה אולי מפתיע אתכם - גם לנו קשה להתרטב יש מאין, בעיקר כשאתם מתעקשים להתמקד בבולבולון שלכם במקום בחלקים הכיפים שלנו.

   כן, זו קלישאה: סקס זה כמו טנגו או שחמט או סופר מריו קארטס - אתה יכול לעשות את זה לבד מול המחשב וזה יהיה מביך, אבל בעיקרון זה מיועד לשניים. ויש כמה דברים בהנאה הנשית שאתם חייבים להבין.

   ראשית יש לציין כמובן שכל בחורה נהנית ו"נדלקת" מדברים אחרים, אבל אני מאמינה שרוב הבנות יזדהו עם הסעיפים הבאים, ובעיקר עם הראשון ביניהם:

   1. אנחנו אוהבות להרגיש יפות, שוות, כוסיות אש, גם אם (וברוב המקרים) אנחנו לא. תגיד לי שאני מדהימה, תצחק מהבדיחות שלי ותתעלם לחלוטין מהצמיגונים שנשארו לי עוד מחנוכה שעבר. לפחות בזמן שאתה מפשיט אותי, תתייחס אליי כאילו אני הבחורה הכי רזה שאי פעם היית איתה, ותתעקש להגיד לי את זה. לא יותר מדי כמובן, כי כשזה מזוייף מדי זה אפילו יותר מעליב.

   2. ואם כבר אתה אומר משהו, תלחש לי את זה באוזן. בנות אוהבות כשלוחשים להן באוזן. אל תגיד את זה ברשמיות כמו טמבל.

   3. באוזן, בצוואר, ב..איזורים הנעימים, הלשון שלך צריכה להיות בכל מקום. בעצם, תשכח מזה, לא בכל מקום. יש פשוט איברים שלא נועדו לזה, וזה סתם מביך ודוחה. בראש הרשימה נמצא כמובן הפה שלנו: לנשק, ללטף ולגעת כמה שיותר, אך לא להגזים עם הלשון. הגרון שלי הוא לא חדר אמבטיה והלשון שלך היא לא ג'ק ניקולסון עם גרזן. תירגע, בעדינות.

   4. דגש חשוב נוסף, וסביר להניח שהעיקרי ביותר, הוא עדינות. לא, אני לא רוצה שתרחם עליי. תזיין אותי על שולחנות, קירות, וכיסאות נדנדה, בלי להתבייש. אבל כשאתה מנשק אותי, מלטף אותי, או נוגע לי באוזן - אנא, לא כמו ניאנדרתל גדול ממדים.

   5. ודבר אחרון. בבקשה, בלי משמושי חזה מגוחכים. אנחנו לא ממש נהנות מזה. אנחנו מבינות שאתם אוהבים את השדיים שלנו ומלהיב אתכם להקפיץ אותם, אבל לא. פשוט... לא.

   אז תירגעו, לאט ובעדינות, זה באמת לא קשה. פעם הבאה כשאתה מתנה אהבים עם בחירת לבכם או בחורה רנדומלית בשירותי מועדון - תנסה להתחשב קצת. זה ישתלם גם לך.