פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לכי תביני אותם

   הגולשת נוי (17) כותבת לנו על המסע המפרך לפלירטוט עם בחור בוואטסאפ. למה אתם לא מבינים מה אנחנו רוצות מכם?!

   אנחנו לעולם לא נבין אותם. לעולם לא נקלוט מה הם מנסים לומר, תמיד נתהה אם הם רוצים אותנו באמת או סתם משחקים בנו - אבל לעולם לא נוכל בלעדיהם.

   קחו לדוגמא את וואטס אפ. הדבר הכי הרסני בו, בניגוד לסמסים למשל, זה שאת יכולה לראות בכל רגע נתון אם מושא תשוקתך מחובר או לא. ואם כבר אזרת אומץ ושלחת הודעה, את יושבת מיוזעת מול מסך הסלולרי ומחכה בייאוש לסימון ה"ווי", מחכה לקבל כל סימן חיים קטן ממנו, אפילו אם זה איזה סמיילי לא מושקע.

   וכשתגיע ההודעה המיוחלת, את תשבי לנתח עם החברות כל הודעה שמכילה ארבע מילים. אך כשבן-שיחך יקבל ממך הודעה עם וידוי ארוך ומרגש הוא יסתפק בקריאה רופפת ואייקון בצורת לב כדי שירגיש שהוא עשה את שלו בנידון. ככה זה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   ובכלל, בנים, אם אי פעם חשבתם שאנחנו לא יודעות שאתם מדברים בו זמנית לפחות עם שלוש בנות (כל אחד לפי יכולות ההשגה שלו) אתם טועים בגדול. זה שקוף לגמרי. אם כי אנחנו מנסות לשכנע את עצמנו שאיתנו זה שונה, כל השאר זה סתם ידידות מגן חובה או מישהי מכוערת שאין ספק שלא הייתם נוגעים בה.

   והכי נורא, הציפיות לעולם אינן מתואמות. מצד אחד, הוא כותב לך משהו ואת ישר חושבת לעצמך "הנה, הוא התחיל שיחה, זה בטח אומר משהו". והוא? לו סתם היה משעמם והוא חיפש עם מי לדבר בוואטסאפ כדי להעביר את הזמן, ו שלח את ההודעה לכל אנשי הקשר שלו בתקווה שמישהו יענה לו. ואת, את שם בשביל לענות לו.

   מצד שני, אם את מתעלמת מכל מה שנדמה כאיתות רומנטי, תקבלי ממנו מתישהו את ה- "אז למה אנחנו מדברים לדעתך? את באמת חושבת שאני מחפש ידידות?!".

   אז די. בנים, לפני שאתם שולחים "מה קורה?" או מראים איזו שהיא התעניינות "ידידותית", תחשבו על ההשלכות. כי אנחנו נשים, ואנחנו לוקחות כל דבר ברצינות, יותר ממה שאתם חושבים.

   וכן, אנחנו רוצות גם ידידים. אז אם לא לשם אתם חותרים - תזהירו מלכתחילה. אל תפילו עלינו ציפיות שלא ידענו על קיומן. תגיעו לפואנטה בהתחלה. עד אז אנחנו לא נתייאש. נמשיך לחפש את ידידי נפש, ונמשיך לחכות להודעה מהבחור הנחשק, בתקווה שתמונת הפרופיל החדשה שלנו תתפוס לו את העין. ושאולי ישלח לנו הודעה, אם ישעמם לו.

   גם אתם רוצים לפרסם טקסט בוואלה ZONE?

   אם אתם בגילאי 14-19 ויש לכם משהו לומר על העולם של בני גילכם, כתבו לנו: zonesupport@walla.net.il
   וציינו את גילכם ואת שמכם הפרטי.