פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לא חברה, לא משחקת

   לשחק אותה קשה להשגה - זה באמת מושך או סתם מעצבן? טל ושירה מתווכחים, ואתם - מצביעים

   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   הצד שלו: אל תשחקי אותה קשה להשגה

   גם היום, אחרי לא מעט קשרים רציניים ברזומה, אני מתקשה להבין בנות שמתעקשות לשחק משחקים. מתאים לך? תגידי. לא מתאים לך? תגידי גם. רק אל תבזבזי לי את הזמן עם הפאסון של "אני קשה להשגה" שלך. זה לא עובד, וזה בטח לא גורם לי לרצות אותך יותר. להיפך.

   אין דבר יותר נוראי מבחורה שמבזבזת לך את הזמן וגורמת לך, גם אחרי הדייט החמישי, לחשוב פעמיים מה להגיד ואיך להתנהג. בחורה שלא נותנת לך את הביטחון המלא שאתה שלה והיא שלך ושהכול בסדר ביניכם. נכון, אני לא מצפה ממך לחשוף את עצמך על ההתחלה ולהתמסר לי באופן מוחלט, אבל בין זה לבין לשחק "קרוב-רחוק", ההבדל הוא עצום.

   אז בסדר, יכול להיות ששמעתן פעם שבנים אוהבים שמשחקים איתם את המשחק של קשה להשגה ושככה הם ילמדו להעריך אתכן יותר. יכול להיות גם ששמעתן שסנטה קלאוס קיים במציאות ושאסור לאכול אבטיח ולשתות מים ביחד כי זה לא בריא. הנה החדשות: אנחנו מעדיפים מישהי ישירה, כנה, שתגיד מה היא רוצה ושלא תבזבז לנו את הזמן. ברור?

   (טל שפר)

   בטור שעבר הם התווכחו אם לשאול את הבנזוג אם השמנת. אתם קבעתם - לא!

   הצד שלה: בתחילת הקשר חייבים לשחק קצת

   אולי גם אתם מכירים בחורה כזאת: היא מקסימה ונאה למראה, נחמדה ואוהבת, ובכל זאת אף-פעם אין לה חבר. היא מכירה המון בחורים מצוינים, אבל ברגע שהיא מתחילה לחשוב על מישהו בקטע רומנטי - הוא בורח ונעלם. מה גורם לבנים להיעלם לה שנייה אחרי שהיא מגלה בהם עניין? כנראה שבדיוק זה. הבחורה הזאת נחמדה מדי.

   זאת האמת. בחורות נחמדות, כנות וישרות לפעמים מתקשות מאוד במערכות יחסים. למה? כי בנים מטומטמים. רוב הבנים שבויים בחשיבה של צייד וארנבת, הם צריכים "לתפוס את הבחורה" ואז להמם אותה בעזרת משפט הפתיחה המטורף שלהם. ועכשיו תחשבו על ארנבת שרצה אל הצייד ואומרת לו לירות בה. הצייד יחשוב שהיא מטורפת או נואשת שיאכלו אותה. ככה בנים מרגישים כלפי בנות שנותנות את עצמן בקלות רבה מדי.

   המשחק הוא הכרחי כדי לוודא ששני הצדדים באמת יחליטו שהם רוצים את הקשר עם הצד השני. לא צריך לשחק במשך כל הקשר, אבל בהתחלה הוא חשוב מאוד, גם לביטחון העצמי של הבחורה וגם לקשר בין השניים. אז בפעם הבאה שהבחור החתיך שהכרת אתמול מסמס לך, מותר לך לחכות קצת עד שתחזירי לו סמס (אחד!) וכן, מותר לך גם להגיד שהיום לא מתאים לך וש"נראה כבר". כשהוא יצטרך להתאמץ בשבילך הוא יעריך אותך יותר.

   (שירה הדס נקר)