פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הבתולים המהלכים

   אלכס בן 19, והוא בתול. עכשיו אחרי שהתעוררתם מעלפונם, תקשיבו למה שיש לו להגיד על זה. ולא, זה לא כזה נורא

   עד לרגע זה עולים בי החששות, אם לספר או לא, אם לכתוב על זה בכלל. בכל מקום אליו אני הולך, מגיע הרגע ההוא שמאלץ אותי להסתיר, או לפעמים אפילו לשקר. אבל הפעם אני פשוט אומר את זה, בלי להתבייש או להתפדח, בלי להחליק או להסתיר:

   כן, אני בתול.

   נדמה לי שאפילו ההורים שלי יהיו בשוק אם היו מגלים. כמו שהנחליאלי מבשר את בוא הסתיו, גיל ההתבגרות מבשר על כך שהגיע הזמן לפמפם. אפשר להרגיש איך הסביבה כבר רומזת לי: "ובכן טינאייג'ר יקר וחנון שלנו, רוץ, מצא לך יזיזה ולכו להזדיין, כמו שצריך לקרות בגילך". אבל מה לעשות שלי זה נשמע רק כמו שיגעון אחד גדול.

   איש צעיר (ShutterStock)
   תמיד צריך לשקר למישהו (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

   סקס, כולם יודעים, הוא מרכז עולמו של המתבגר המבולבל. מודה, גם אני לא רובוט, וההורמונים זורמים אצלי בדיוק כמו אצל כל נער אחר. אני מודה, אוננתי. בנות שמצאו חן בעיניי עוררו אצלי הרבה רגשות, חברות גרמו לי למחשבות רומנטיות, ואת החשק המיני עוררתי על-ידי המון פורנו. אבל כל התחום המיני של הקשר נראה לי מיותר. לפעמים המיניות מרגישה טבעית, בסיטואציה אינטימית – כשמגיעים לנשיקה. רק איך מכאן העניינים מתגלגלים, ולמה הם צריכים להתגלגל בכלל? זה באמת מקדם משהו?

   בקשר ארוך, מגיע הרגע שבו מרגישים בשלים. במצב כזה, סקס באמת יכול להיות חוויה מעולה ולקחת את הקשר לעוד מקומות. מוסיף פלפל. אבל אצל רובנו זה סתם יטלטל את הרגשות, ויקלקל את הרומנטיקה. כשתיפרדו (וזה כנראה יקרה, בכל זאת, אתם בני 16 ולא תישארו יחד לנצח) – הקירבה הפיזית שיצרתם רק תכביד על הפרידה. כשהלכתי עם חברים בתל-אביב, ואחד מהם ראה את האקסית שלו, הוא מיד פקד עלינו "אחורה – פנה!" ונמלטנו משם. רק כדי לא לראות אותה.

   קשר בלי סקס נשמע כמו עניין לדתיים, אבל לפעמים זה פשוט נכון. בעיקר לגיל הזה, לתקופה ההפכפכה הזאת. וגם אם אנחנו בזוגיות ממושכת, שסקס בו נחשב כמעט חובה – הוא פשוט לא מדד לכלום. המגע בין הזוג יכול להוביל גם להתערטלות וררררררר ובום-בום-בום, וזה הגיוני. אבל זאת לא חובה. פשוט תבינו את זה.