פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: שכבת איתי, זרקת אותי, שברת אותי

   הגולשת האנונימית כותבת לנו על הבחור הראשון שלה - ששכב איתה, זרק אותה והרס לה את האמון בבני אדם. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים מהחיים?

   אני נקשרת לאנשים בקלות, ובאותו אופן - גם נפגעת כמעט באותה קלות. אבל זאת הייתה הפעם היחידה שבאמת שינתה אותי והזיזה משהו בלב שלי.

   היינו במסיבה של חברה, ואתה היית כל כך רומנטי ונחמד. דיברת במילים יפות, והחמאת לי כמו שאף אחד אחר לא עשה. ראיתי בך צד כיפי וקליל שלא ראיתי לפני, והערצתי אותך.

   ואז, ברגע אחד פשוט, הכול נהרס. הצעת לי להתרחק מכולם ולטייל, והסכמתי. איך שהתרחקנו התנפלת עליי, ולא יכולתי להגיד לך לא. התחילו לקרות בינינו דברים, ויצא ששכבנו, וכן - היית הראשון שלי. אף פעם לא נתתי למיניות להיות משהו משמעותי בשבילי, אבל איתך כל כך נהניתי.

   אחרי כמה ימים נפגשנו שוב, "רק כדי לדבר", ככה לפחות אמרת. ושוב, נכנעתי למילים היפות שלך ולצד המאוד רומנטי שלך - ושוב שכבנו. יצאתי משם במחשבה שיתקדם בינינו משהו ושאתה מעוניין בי. אבל לא ככה היה. אחרי כמה ימים שלא דיברנו והשיחות בפייסבוק בינינו היו רק "היי, בוא ניפגש" ו"אני לא יכול", שמתי לב שקרה משהו. הרגשתי מרומה, כי מצאתי בך את כל מה שחיפשתי בבחור . כמו שאמרתי, אני נקשרת מהר.

   שמעתי מחברה שאתה כבר לא בקטע, ונכנסתי לדיכאון. הורדתי שלושה קילו כי לא רציתי לאכול. וגם אחרי שחזרתי לאכול, התגלה בי צד שאף פעם לא ראיתי: צד עצוב ודכאוני. כל מחשבה עליך עושה לי רע על הלב. תחושה שאין לי אנשים שאפשר לסמוך עליהם בעולם הזה.

   וככה זה עד היום. אני לא יודעת מה יקרה כשאני אמצא מישהו חדש, אבל אני מקווה שאתה תבין מה הפסדת, וששינית בן אדם. אני מקווה שתתחרט על היום שעזבת אותי.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   מכתבים קודמים במדור:

   עושים CTRL Z: בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.