פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הילדה הכי מתחשבת בעולם

   מתיחה אכזרית על ילדים שגילתה ילדה מתחשבת באופן קיצוני, הנסיכה ליאה עוברת ל"דיסני" ומיט רומני שר שיר שמח: אשחר מוצא באינטרנט דברים מוזרים

   ההורים האיומים של השבוע (שוב)

   כמו בשנה שעברה, גם השנה ביקש הבדרן ג'ימי קימל מהורי אמריקה למתוח את הילדים שלהם: להגיד להם שהם אכלו את כל הממתקים שהילדים אספו בהאלווין, ואז לצלם את התגובה שלהם. וכמו בשנה שעברה, גם הפעם אפשר לראות את הילדים פורצים בבכי תמרורים.

   אני מנסה לא לחשוב על הטראומות שהייתי שומר איתי אם היו אומרים לי בגיל ארבע שאכלו לי את כל הממתקים. אבל בכל מקרה, אוסף הסרטונים הזה הוא מצחיק בדיוק כמו בשנה שעברה - רק שהשנה יש טוויסט: יש גם ילדים שלוקחים את החדשות הרעות בסבבה.

   כשמדליין בת השלוש, למשל, שומעת שאימא אכלה לה את כל הממתקים, היא מנסה ממש להיות בוגרת לגבי זה. היא מתאפקת לא לבכות, ומסבירה לאימא שזה בסדר ושהיא בכלל לא כועסת. אבל אם אפשר, בהאלווין הבא, לחלוק את הממתקים גם איתה. זה אחד הסרטונים הכי מקסימים שראיתי לאחרונה ביוטיוב:

   מלחמת הכוכבים של השבוע

   הרשת סערה בשבועיים האחרונים: חברת "דיסני" קנתה את חברת ההפקה של ג'ורג' לוקאס, יחד עם כל הזכויות לסרטי "מלחמת הכוכבים", ואנשיה הכריזו שהם מתכוננים לצלם עוד סרטים לסדרה המפורסמת. אחרי שהרשת התחרפנה, היא התחילה לשים לב למספר תופעות לוואי מצערות.

   תופעת הלוואי העיקרית והמצערת היא שמבחינה טכנית, הנסיכה ליאה מטרילוגיית הסרטים המקורית, היא עכשיו נסיכת דיסני לכל דבר. מה שהוביל ליצירת הסרטון הבא, של ערוץ היוטיוב "AVbyte", שמתמחה ביצירת מחזות זמר לכל נושא אפשרי. בסרטון, הנסיכות הוותיקות של דיסני מברכות את הנסיכה הטרייה לשורותיהן (אה... טרייה טכנית, היא בערך בגילן), ומסבירות לה מה היא צריכה לעשות עכשיו כשהיא מחזיקה בתואר הנחשק. זאת אומרת, להתעלף הרבה ולחכות לנסיך.

   ואם כבר מלחמת הכוכבים ודיסני: הסרטון הזה פורסם ממש לאחר העסקה ההיסטורית, והוא מציג את דארת' ווידר ושניים מחייליו הנאמנים, מבלים יחדיו בדיסנילנד. למעשה, הסרטון הזה הוא פרסומת למתקן בנושא מלחמת הכוכבים שהתפרסמה כבר ביוני 2011, אבל הוא רלוונטי יותר מתמיד.

   הבחירות של השבוע

   טוב, אז כנראה שלפחות בארבע השנים הקרובות אף אחד מאיתנו לא יצטרך ללמוד פארקור, כי אובמה זכה בבחירות לנשיאות ארצות הברית, והחזון של ג'וס ווידון לאפוקליפסת זומבים רפובליקנים נדחה.

   וזה באמת מאוד חבל. אבל לפחות קיבלנו בידור אחרון מהמועמד שהפסיד עם נאום פרישה מרגש במיוחד. או משהו כזה. נו, אל תדאגו לו. יש לו עוד המון כסף, הוא יסתדר.

   הקליפ של השבוע

   אין מה לעשות, זה קורה שוב ושוב- ערוץ היוטיוב CDZA ממשיך להעלות קליפים מקוריים, מושקעים ונפלאים ולי אין ברירה מלבד לסקר אותם בהתלהבות. הפעם, הם העלו את אחד מסרטוני ה"שירים מכל הזמנים שלהם" (בעבר הם העלו את "ההיסטוריה של השריקות בשירים", וגם "ההיסטוריה של הג'יבריש בשירים") הפעם הם מדובר במחרוזת שירים של שהמילים שלהן לא נשמעו נכון, ואז כשאתה שר אותם יוצאים דברים מבלבלים עד קינקיים מאוד. קורה לכולנו.

   התמונה של השבוע

   אני לא יודע אם אני יותר מבוהל או משועשע מהתמונה הזאת.

   מקור

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   LOG IN: בכל יום חמישי בוואלה! ZONE