פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: הייתי מרוכז בעצמי בשעת משבר - ואיבדתי אותך

   הגולש האנונימי כותב לנו על אהבת חייו, שכשהוא נקלע למשבר ואיבד את הראייה - הוא הרחיק אותה מעליו. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים החיים?

   הרגשנו שזו אהבה של פעם בחיים, אהבה ללא גבולות. היינו יחד שנתיים וחצי, ובמשך כל הזמן הזה אהבת אותי ללא כל תנאי. פינקת אותי, התגעגעת אליי, חיכית לפגוש אותי בכל רגע ורגע. הייתי בשבילך כל העולם. בכל חתונה שבה היינו, דמיינת אותנו מתחת לחופה. חיכית שהרגע הזה יגיע. ולמרות שאני הייתי בדרך כלל אטום לרגשותיי, אטום לאהבה הכי גדולה שהייתה לי בחיים - את המשכת להעניק ולתת, לעודד אותי ברגעים הכי קשים שלי. תמיד ידעת להוציא ממני חיוך, ידעת לתת לי הרגשה שאיתך הכל אפשרי.

   ידעתי את כל זה, אבל עדיין לא ממש שמתי לב. לקחתי אותך כמובן מאליו. ואת המשכת בשלך, מעולם לא ויתרת. המשכת לאהוב ולהעניק. גם כשעברתי את המשבר הכי גדול שלי בחיים - העיוורון.

   כשאיבדתי את הראייה שלי, היית איתי. טיפלת בי, היית לצדי בכל צעד וצעד. כשהתעוררתי מהניתוח, הדבר הראשון שחיפשתי זה היה אותך, ולא אמרתי לך את זה. חשבתי שהנה, זה מאחוריי, עכשיו אני מתחיל חיים חדשים. אבל המציאות התנפצה לי בפנים, הניתוח נכשל, ואני נשארתי עיוור בעין אחת.

   לקחתי את זה מאוד קשה. וניסיתי, באמת שניסיתי, ואהבתי אותך - אבל לא הראיתי לך את זה. חשבתי רק על הבריאות שלי, במקום לחשוב גם עלייך. את הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים - ואני זרקתי את זה... אכזבתי אותך, גרמתי לך להפסיק לאהוב אותי. ונפרדנו.

   רציתי לחזור אלייך כי אני אוהב ומתגעגע, אבל את כבר כנראה הפסקת לאהוב, הפסקת להאמין. וכל נסיונותיי לחזר אחרייך עלו בתוהו. והיום, שלושה חודשים לאחר הפרידה, אני עדיין לא מאמין שאני לא איתך. אני כל כך מתגעגע אלייך, כל כך רוצה לראות אותך ולספר לך מה עובר עליי, לדעת מה קורה איתך, איך את מרגישה, אם את חושבת עליי...

   אני חושב עלייך בכל שנייה, חולם עלייך כמעט בכל לילה. מחכה שחלום אחד יתגשם, ואזכה שוב להיות איתך. כי את האהבה הכי גדולה שהייתה לי מעולם, והיום אני יודע זאת. למדתי בדרך הכי קשה.

   תני לי סימן שאת עדיין אוהבת אותי. שאת מרגישה אליי משהו. הרי אמרת לי שאני האהבה הכי גדולה שהייתה לך, שמעולם לא אהבת בצורה כזו. תזכרי שאהבה כזו יש רק פעם בחיים.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק מהחיים?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   מכתבים קודמים במדור:
   "חשבתי שתמיד נהיה ביחד - ואז בגדת בי"

   עושים CTRL Z: בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.