פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סורפרייז!

   לארגן מסיבת הפתעה לבן/בת זוג - פאתטי או מחווה נחמדה? טל נגד הפתעות, שירה בעד, ואתם - מצביעים

   (צילומי אילוסטרציה: shutterstock)

   הצד שלו: אני מקווה שהיא לא מצפה למסיבת הפתעה!

   אין דרך מהנה יותר לחגוג את יום ההולדת שלך מאשר מסיבת הפתעה שארגנו לך החברים או החברה שלך. זאת אומרת, אם אתה בן 7 או בן 50. בטווח הגילאים האחרים זה פשוט מביך, מיותר, ובעיקר - צפוי וידוע מראש.

   רוצה להיות מקורי ובאמת להפתיע את החברה שלך ביום ההולדת שלה? אל תארגן לה מסיבת הפתעה, ובמקום זה תדאג לארגן לה מסיבת "רציתי לארגן לך מסיבת הפתעה, אבל היית מגלה על זה בכל מקרה ולא הייתי בטוח את מי להזמין, אז בעצם ארגנתי לך מסיבה אמיתית עם האנשים שאת אוהבת, אבל את כבר יודעת את כל זה כי זו לא הפתעה. למזוג לך קולה?".

   יש לי חלום, ובו אני ואתם לא נכנעים למנהגי קיטש מטופשים שבהם אנשים קופצים מאחורי ספות רק כי מישהו פעם אמר לכם שככה צריך לחגוג. יש המון דרכים אחרות לחגוג את יום ההולדת של החברה שלך, צריך רק להיות קצת יצירתי. ואם בכל זאת אתה לא יצירתי ועדיין מרגיש שאתה רוצה לראות אותה מופתעת, תארגן לה מסיבת הפתעה בתאריך שרחוק לפחות ארבעה חודשים מהתאריך האמיתי של יום ההולדת שלה. הנה הפתעה אמיתית.

   בטור שעבר הם התווכחו אם התמזמזות עם בן המין השני נחשבת בגידה. אתם הצבעתם - לא בגידה!

   הצד שלה: אני מקווה שהוא מכין לי מסיבת הפתעה!

   כל-כך הרבה שנים של חלומות מתנפצים כל שנה, כשאני פותחת את הדלת של הבית, אבא מכין חביתה ואמא ישנה. "אה, כן, אממ - יום הולדת שמח". גאדמיט, אנשים! קשה לכם לארגן איזו מסיבונת? משהו בקטנה?

   יש כמה חובות בסיסיות בזוגיות: לא לבגוד אחד בשני, לשלוח אסמסים לפני השינה, לציין בכל שנה את התאריך ולארגן בכל שנה פאקינג מסיבת הפתעה עם כל החברים. ואם לא כל שנה אז לפחות כל שנתיים, ואם לא כל שנתיים אז גם פעם אחת זה בסדר. כי מסיבות הפתעה זה הדבר הכי קסום ויפה וטהור בעולם, עבודה השקעה מאמץ וזיעה שכל מטרתם לשמח את בחיר לבכם ביום המיוחד שלו! היש אושר גדול מזה?

   יש לי חלום, ובו אני רואה עולם מוקף בבלונים, נרות ובחורות בביקיני שקופצות מתוך עוגות ענק. עולם בו אין ילדי יום-הולדת מאוכזבים. כי די לקשקוש, מסיבת יום הולדת זה לא יציאה לקפה עם עוגה שיש עליה זיקוק, מסיבת יום הולדת צריכה להיות משהו פנטסטי עם המון אנשים ובלאגן. ואין דבר יותר מקסים מהידיעה שבת או בן הזוג שלך השקיע בשבילך כל-כך הרבה. אז בפעם הבאה שאתה רוצה להרשים את חברה שלך, עזוב אותך ממתנה באלפי שקלים. כמה טלפונים לחברים, חטיפים על השולחן חושך וקפיצה מאחורי הספה ואתה כבר לא תצטרך לצעוק "הפתעה". היא תבין לבד.