פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   האמת מאחורי פרסומות לטמפונים

   וגם מתיחה מביכה על אנשים ברחוב האמריקאי וקליפ מצחיק שאומר "אולי הפעם נצביע בבחירות": אשחר מוצא דברים מוזרים באינטרנט

   המחזור של השבוע

   ריצ'רד נייל, אזרח בריטי פשוט, פרסם בעמוד הפייסבוק של חברת ההיגיינה לנשים "בודיפורם" תגובה זועמת המפנה אצבע מאשימה כלפי הפרסומות של החברה, שמציגות נשים בזמן המחזור שלהן המתנהגות כאילו העולם שמח ומקסים, יוצאות לרכב על אופניים ועולות על רכבות הרים, כשלמעשה הן מפלצות אוכלות אדם שרוצות לחטוף אנשים ולטפס על בניין האמפייר סטייט. ריצ'רד האשים את החברה בפרסום שקרי שגרם לפעם הראשונה שבה התמודד עם המחזור של חברתו להיות הרבה יותר טראומטית.

   אז כמובן שריצ'רד צחק, אבל מה שהוא לא ידע זה שהחברה תיקח את ההודעה שפרסם, שקיבלה עשרות אלפי לייקים, ותשתמש בה כאמצעי פרסום מבריק. בסרטון שעלה ליוטיוב השבוע מטעם בודיפורם יושבת מנכ"לית החברה, קרוליין ווילאמס, בכבודה בעצמה. והיא מתנצלת בפני ריצ'רד: כמובן שהפרסומות האלה לא מציגות את האמת, כי יש אנשים שפשוט לא מסוגלים להתמודד איתה האמת היא... שאין דבר כזה מחזור שמח.

   מדובר בסרטון קומי ומלא הברקות, שהשיג מיליון צפיות בפחות מיומיים. לא משנה מי חשב על זה מטעם החברה - הוא פשוט גאון. ולמנכ"לית הזאת יש חתיכת תזמון קומי.

   האידיוטים של השבוע

   ג'ימי קימל מצא מטרה חדשה לחיים: להשפיל את הציבור האמריקאי בפני העולם כולו. בחודש שעבר הוא יצא לרחוב עם אייפון 4 ואמר לעוברי אורח שמדובר באייפון 5, נתן להם להתרשם ממנו ולהביך את עצמם בטלוויזיה. והפעם, ג'ימי קימל החליט לא רק להציג אנשים טיפשים, אלא אנשים טיפשים ושקרנים.

   צוות התוכנית יצא לרחובות הוליווד ושאל עוברי אורח איזה מתמודד ניצח בעימות הנשיאותי ביום שלפני. אולי כדאי לציין שהוא עשה את זה יום לפני העימות הנשיאותי השני, כך שלא היה שום עימות נשיאותי ביום שלפני.

   לא שזה הפריע לציבור. הם היללו את המועמד הנבחר שלהם ושיבחו אותו על התצוגה הנפלאה בעימות הנשיאותי הדמיוני שלהם. כאלה שקרים במצח נחושה לא ראיתי מאז... טוב, הבחירות הקודמות אצלנו.

   לפחות אחד מהם היה כנה ואמר שאין לו שמץ של מושג אם היה עימות. מצד שני, הוא גם לא ידע מי רץ לנשיאות.

   החברה האובססיבית והמקסימה של השבוע

   ליינה, הידועה גם כחברה האובססיבית, הפכה למימ וסלבריטית יוטיוב מאז פרסום הקאבר שלה ל"בויפרנד" של ג'סטין ביבר. עכשיו היא ממנפת את ההצלחה בשביל לעזור לעולם. הפרויקט החדש שלה הוא בשיתוף עם מחנה גלישה לילדים אוטיסטים, כשהמטרה היא לאסוף 50 אלף דולר למענו.

   למה שתתרמו, חוץ מטוב לב ורצון לעזור לזולת? אז כאן הקטע האדיר. לפרויקט שהתחילה ליינה קוראים " Dare to Share" מסיבה אחת פשוטה: ליינה מתכוונת לעשות משהו מטורף בהתאם לסכום שייאסף. ככל שהסכום יהיה יותר גדול, כך האתגר שהיא תבצע יהיה יותר רציני. זה מתחיל מלשתות שייק מזעזע שבנוי ממאכלים וזבל, ומסתיים בצניחה חופשית (לליינה יש פחד מגבהים וגם פחד ממטוסים).

   אבל חכו, יש עוד. מדובר רק בפרק הראשון של Dare to Share, וליינה מתכוונת להפוך את זה לפרויקט חודשי, שזה פשוט מדהים ואני מקווה שיהיה באמת עקבי. כרגע נאספו כבר 15 אלף דולר, מה שאומר שליינה תעלה על רכבת הרים אחרי שפוצצה את הבטן שלה באוכל - אבל עדיין אפשר לתרום עוד כדי שנוכל לראות אותה נופלת ממטוס. נעדכן אתכם בהתפתחויות.

   הקליפ של השבוע

   הכלכלה על הפנים, קולות מלחמה מכל עבר, "דייט בחשיכה" משודרת כסדרה לגיטימית - הפעם הם הגזימו. הסבלנות שלנו פקעה. הגיע הזמן לעשות משהו. השנה אולי נצביע בבחירות.

   תמונת השבוע

   אה... לא להיבהל, אבל נראה לי שיש סיכוי רציני שהאינטרנט משקר לנו.

   מקור

   אין תמונה (מערכת וואלה! , צילום מסך)

   LOG IN: בכל יום חמישי בוואלה! ZONE