פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרוייקט הדייטים המביכים: חלק ל"ו

   הדייט שממשיך לדייט עם ברזיאלית, זה שמתנשק כמו גמד וזה שמשמיע קולות של כלב. אלה הדייטים המביכים שלכם

   פרויקט הדייטים המביכים: חלק ל"ה

   דייט 116

   בחור אחד הוסיף אותי בפייסבוק ובתמונה הוא נראה בסדר, אז חשבתי לעצמי שלא יהיה נורא אם ניפגש, וקבענו דייט. הוא התעקש להיפגש בשבת בצהריים ולא בערב, וזה היה לי די ברור שזה בגלל שיש לו דייט אחר, אבל לא התכוונתי לשפוט אותו, כי גם אני לפעמים יוצאת לכמה דייטים ראשונים בסמיכות אחד לשני. כשנפגשנו הוא נראה לפחות עשר שנים יותר מבוגר מהתמונה שלו בפייסבוק (הוא היה בן 40 ואני בת 26). הלכנו לאכול במסעדה וכשהחשבון הגיע הצעתי להתחלק והוא לא התווכח. אין לי בעיה לשלם, אבל הייתי שמחה שהוא לפחות יעמיד פנים כאילו הוא מעוניין להזמין אותי, בשביל הנימוס.

   כשיצאנו מהמסעדה הוא התנצל שהוא לא שילם עליי והסביר לי שזה בגלל שאחרי הדייט שלנו יש לו דייט עם בחורה ברזילאית והיא אוהבת שהוא מוציא עליה הרבה כסף, ולכן הוא לא יכול להרשות לעצמו לשלם גם עליי. במהלך הדייט הוא גם הציע לי לראות תמונה של הגוף שלו בפלאפון. הוא הבטיח שזה לא סוטה וסירבתי, אבל הוא בכל זאת שם את הפלאפון שלו מול הפרצוף שלי והכריח אותי להסתכל. כמו כן, הוא גם סיפר לי על בעיות הפרוסטטה שלו. בחיי, אני תוהה למה לא ברחתי משם מיד.

   (תודה לגולשת מיכל)

   דייט 117

   פנה אליי בצ'אט בחור באתר הכרויות. התכתבנו קצת, ואחרי שיחה קצרה סיכמנו שני דברים: האחד שנדבר מחר, והשני הוא שנשלח אחד לשניה תמונות במייל. למחרת בשעות הצהריים קיבלתי ממנו סמס כדלקמן: "היי, מה קורה? מה דעתך שנעשה משהו שונה הפעם? לא נדבר ולא נשלח תמונות ,אלא פשוט ניפגש וזהו. במידה ונמצא חן אחד בעיני השניה ניתן נשיקת גמדים. עם האף. מכירה? ככה נדע שאפשר להמשיך את הדייט." קראתי את ההודעה כמה פעמים, ולמרות שחשבתי שזה ממש מוזר, בעיקר העניין עם נשיקת הגמדים, החלטתי ללכת על זה כי אמרתי לעצמי שיהיה מגניב לנסות משהו חדש.

   קבענו להיפגש בפארק רמת גן לעשות הליכה ולדבר.
   כשהגעתי לפארק חיכיתי לו קצת, ומרחוק ראיתי דמות גברית מתקרבת לעברי. ממש התפללתי בלב שזה לא הדייט שלי, אבל אז הוא נעצר לידי, אמר שלום והציג את עצמו.
   פאק. הוא לבש חליפת ערב "כבדה" (קבענו לעשות הליכה בפארק) ואני לבשתי בגדי ספורט, ובנוסף הוא ממש לא היה הטעם שלי במראה ונשיקת גמדים בכלל לא הייתה אופציה. מיד הבנתי שאני רוצה ללכת.

   אחרי כמה דקות של שקט מביך אמרתי לו בנחמדות שהוא לא הטעם שלי, שחבל לבזבז את הזמן ותודה שהוא הגיע. הוא כנראה שמע משהו אחר, כי איך שסיימתי את המשפט הוא התקרב אליי בלי לחשוב פעמיים, חיבק אותי כאילו היינו זוג אוהבים ותיק ואמר: "אז לא תהיה נשיקת גמדים? אולי תישארי כאן בכל מקרה? אפשר סתם להתנשק ולהתחבק, לא חייבים משהו רציני". כמובן שלא עברה שניה מהרגע שהוא סיים את המשפט ועד הרגע שבו נעלמתי משם בריצה. מזל שלבשתי בגדי ספורט.

   (תודה לגולשת ליאת)

   דייט 118

   הכרתי סטודנט לרפואה שנראה ממש טוב, וקבענו לצאת. הכל היה מעולה בהתחלה, גם הדייט הראשון שלנו הלך אחלה, אבל בפעם השניה שנפגשנו התחלתי לשים לב למשהו מוזר. בכל פעם שהיינו מדברים הוא דיבר רק על עצמו, ואם הזכרתי משהו על עצמי הוא פשוט נפנף את זה והמשיך לדבר על עצמו, או קישר את זה לעצמו. זה היה כל-כך חמור שחשבתי בהתחלה שאולי סתם לא נעים לו לשאול אותי דברים, אז ניסיתי להרים לו להנחתה, אבל גם אז הוא התעלם מזה והמשיך לדבר על עצמו.

   בשלב כלשהו זה כבר התחיל להימאס ואפילו להיות מעליב, אבל באותו ערב שנפגשנו הייתה לו יומולדת, ולא באמת יכולתי לסיים את זה אז. בנוסף לעובדה שהוא דיבר רק על עצמו כל הזמן, הכנתי לו במיוחד ליומולדת עוגה ממש מושקעת וגם צרבתי לו דיסק עם מוסיקה שהתאמתי לטעם המוסיקלי שלו, לפי מה שהוא סיפר לי שהוא אוהב. על העוגה הוא אמר לי תודה, אבל לא היה נראה שהוא מתלהב ממנה או מתכוון לטעום ממנה, ואת הדיסק כבר לא היה לי נעים לתת לו, אז פשוט השארתי אותו באוטו שלו.

   באותו רגע אמרתי לעצמי שאני פשוט חייבת להחזיק מעמד עד סוף הערב, ובסופו אני אסיים את זה. איכשהו הצלחתי להחזיק מעמד, ואז בשלב כלשהו הוא ביקש שאני אעשה לו נעים בראש. כבר לא היה אכפת לי מכלום, רק שיגמר הערב, אז עשיתי לו נעים בראש, ואז הוא עשה מן קול של גור כלבים קטן ואמר שחברים שלו בלימודים אומרים לו שהוא ממש כמו כלבלב קטן. לא היה לי אומץ לסיים את זה באותו הערב, וכשדיברנו ביום לאחר מכן הוא סיפר לי שהוא אפילו לא טעם מהעוגה אלא נתן אותה לאמא שלו, ואת הדיסק הוא אפילו לא הזכיר. לפחות היה לי את האומץ לסיים את זה בשיחה הזו. איזה אפס עצום הוא היה.

   (תודה לגולשת האלמונית)

   גם לכם יש דייט מביך? ספרו לנו עליו!

   שלחו לכאן, או לכתובת zonesupport@walla.net.il וציינו בכותרת "הדייט המביך שלי".