פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   לא צריך להיות על אי כדי להיות סלב

   איך הופכים אדם אנונימי לסלב, איך דופקים את המשטרה ודוקטור הו מחמם מנועים: כל מה שקרה השבוע האינטרנט

   הדוקטור של השבוע

   חנונים, הכינו את המברגים העל קוליים, הגיע הזמן לחזור לטארדיס!

   כל מי שמתרגש מחזרתה של הסדרה האלמותית "דוקטור הו" בראשון לספטמבר (בבריטניה. בישראל אוהבים לחכות 30 שנה לפני שמביאים עונות חדשות לטלוויזיה), ישמח מאוד לשמוע על מיני-סדרת אינטרנט שהתפרסמה במהלך השבועות האחרונים, ושמה "Pond Life", העוסקת בחייהם של הזוג פונד, שני המלווים הנשואים של הדוקטור. זאת אומרת, עוסקת לכאורה בשניהם - הדוקטור הוא דיי זונת צומי וגם בסדרה שאמורה לעסוק בדמויות שהם לא הוא, מרבית זמן המסך הולך אליו.

   הסדרה מורכבת ממערכונים קצרים שמהווים הכנה לעונה החדשה, כשהעלילה של כולם עוסקת בהגעתו של אוד, שהוא חייזר/משרת בריטי, אל ביתם של הפונדס. הפרק הבא והאחרון יתפרסם ב31 באוגוסט, זאת אומרת מחר.

   שיהיו לכולנו חודשי דוקטור הו שמחים!

   הסלבריטי האנונימי של השבוע

   טוב, אז מסתבר שבשביל להיות סלב מפורסם לא צריך להישאר בתודעה הציבורית, להשאיר חותם חשוב על האנושות או אפילו ללכת לריאליטי ולהביך את עצמך. כדי ליהנות מכל ההטבות שיש לעולם הפרסום להציע, כל מה שאתה צריך זה לשכור כמה מאבטחים, כמה צלמים שיצלמו אותך ושלושה-ארבעה מעריצים מזויפים, ואז ללכת לטיול ברחוב. התהילה כבר תבוא לבד.

   ברט כהן, בחור רגיל מניו יורק, עשה בדיוק את זה, והפך לאיש המפורסם ביותר בני יורק בלילה אחד. ברגע שהקהל ראה את הצלמים והמאבטחים שסבבו אותו, הם לקחו חלק פעיל בהצגה המזויפת, הצטלמו איתו, ביקשו חתימות וניסו פשוט לגעת בכוכב האהוב עליהם, לא משנה אם הם בכלל לא ידעו מי הוא. הוא הרי, מפורסם והכול. והוא היה בסרט הזה, נו, של הספיידרמן, והוא גם הקליט את האלבום הזה, נו הוא מפורסם וזהו בשביל מה צריך לחשוב על זה!

   אנשים הם אידיוטים.

   הכלבים של השבוע של השבוע

   בשבוע שעבר פרסמנו כאן את נעימת הפתיחה של הסדרה רווית הדם והציצי "משחקי הכס", שבוצעה על ידי חתול. ועכשיו אני גאה להציג לפניכם את ההמשך: נעימת הפתיחה של "משחקי הכס", מבוצעת על ידי כלב פאג.

   אני חושב שאני צריך להיגמל מאינטרנט.

   הקליפ של השבוע

   מארק ושין, זוג יוצרים מוכשרים ביותר, הכינו קליפ סטופ-מושן שהוא גם קליפ ליפסינק ייחודי ונפלא במיוחד, המורכב משני חלקים. יש בזוג הקליפים האלה כמות בלתי אפשרית לספירה של הברקות. (במיוחד החלק השני, שהוא החלק המושקע באמת של הפרויקט הזה) אני רק רוצה להוסיף שאתם מוזמנים לשכוח ממה שאמרתי מקודם, אנשים הם יצירתיים ונהדרים.

   החלק הראשון

   Dream Music, Part 1 from Marc Donahue on Vimeo.

   החלק השני

   התמונה של השבוע

   פאק דה פוליס!

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   http://humortrain.com/