פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: תפסיקי להופיע לי בחלומות

   הגולש האנונימי מוצא זמן לבכות בתוך הלו"ז המטורף של לוחם בצה"ל ומנסה למחוק את הפנים שלה מהזכרון שלו, כדי שלא תופיע בחלומות. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים?

   השמש שוקעת, הלילה יורד, שוב הדממה הזאת של שעת בין הערביים. בין טירטורים לתרגילי לחימה אני חושש, חושש לשים את ראשי על המיזרון באוהל הקר, כאשר גופי עייף ואני
   תשוש פיזית ונפשית מיום עמוס ומשביז. החשש שלי גורם לי לחשוב פעמיים לפני שאני עוצם את עיניי - רק לא לחלום עלייך, לא שוב, לא לראות את פנייך - לא במציאות ולא בחלום.

   כל היום את בראשי, כל היום אני מתגעגע, לפחות חמש שעות בלילה תני לי מנוחה. "שעת השכמה ב-5 בבוקר וב-5:10 אתם על מדים" אמר המפקד בעצבנות. השעה כבר 11, אין לי הרבה זמן לישון, לאחר מיקלחת טובה וסידור הציוד שלי אני שם את הנשק מתחת למיזרון, מסדר את הסדינים, שם אוזניות ועוצם את עיניי,שומע שירים שמזכירים לי אותך. שירים שעד לפניי חודשיים שמענו ושרנו ביחד מתחת לשמיכה. שוב אני נזכר בך, מתפלל לא לחלום עלייך, כי כשאת באה בחלומות את ממיסה אותי. זה עושה לי טוב, אך שאני מתעורר עם התחושה הזאת שאת עם מישהו אחר - קשה לי. לא פעם ולא פעמיים קמתי עם דמעות בעיניי וזיעה קשה, מוצא זמן לבכות בתוך הלו"ז המטורף הזה של לוחם בצה"ל.

   כשאני רואה תמונות שלך איתו במקושרים או בפייסבוק אני משתגע, מרגיש שזה עוד חלום, לא מעכל איך הכל קרה כל כך מהר. את אמרת לי עוד שהיינו בתהליכי הפרידה שתמצאי מישהו מהר, רק בשביל לשכוח ממני, ואני לא האמנתי שזה יקרה לי. והנה,שבועיים אחריי מצאת את "בחיר ליבך" כמו שאת קוראת לו בפייסבוק, ואני ,הייתי עם כל כך הרבה בנות,לא מפסיק לבלות לחפש אהבה - רק לשכוח. מין מסע כזה בעקבות השכיחה.

   הכתיבה זה הדבר שמשחרר אותי, שנותן לי לבטא את עצמי הכי טוב שאפשר - הלוואי שהייתי יכול לכתוב לך, להענות לבקשתך להיפגש ולדבר, אך כמו שאת יודעת - האגו שלי זה דבר שחשוב לי ואני לא מסוגל. את פגעת בכבוד שלי ובכבוד של המשפחה שלי ובכבוד של עצמך. בפעם האחרונה
   שדיברנו בטלפון, בשעת הת"ש לאחר שהתקשרת כל היום לפניי חודש, אמרת שלא כל כך טוב לך איתו, שהוא לא אוהב אותך כמו שאני אהבתי, אבל תמיד דאגת להסביר ולהאשים אותי במצב הזה.

   מאמי? לא אמרנו שזאת אהבה שלא תיגמר לעולם? שאנחנו שתי נשמות תאומות? חיים שלי, הלוואי שהכל היה שונה ולא היית עושה את הטעות הזאת, ולא היית הולכת אליו, הדלת שלי תמיד הייתה פתוחה. ידעתי שזה לא יגמר, אבל המציאות התפוצצה לי בפרצוף. את איתו, יש לך פינה חמה ואני משוטט באפילה.

   פושונה? אל תבואי לי בחלומות,לא מסוגל לראות את פנייך ולדעת שאת לא איתי. שמרי על עצמך, כנראה שהעולם הזה הוא בשבילנו, את תמיד בליבי בנשמתי וכמו שאת יודעת גם בדמי ואני בדמך.

   אוהב לעד,אהובך הניצחי

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"