פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   החברה שלכם ב-ZONE מייעצת: בחור מסוכן

   הוא כל הזמן מתחיל עם חברה טובה שלי - אבל אני יודעת שהוא מניאק בוגדני. מה לעשות?

   במדור "שאלה פתוחה" מייעצים לכם הפסיכולוג והסקסולוגית לשאלות שאתם שולחים. אבל כאן מייעצות לכם הבנות של ה-ZONE, שאולי לא קיבלו הכשרה מקצועית, אבל הן בגיל שלכם ועוברות בדיוק את מה שאתם עוברים. והן יכולות לתת לכם עצות כנות מתוך הניסיון האישי שלהן.

   גולשת כותבת לנו:

   אני עולה לכיתה י"א, ויש ילד בשכבה מעליי שהוא חביב הבנות: הוא פלרטטן, כל הבנות אוהבות אותו. העניין זה שהוא רק כאילו חמוד, אבל הוא בעצם כלב כלפי הבנות שהוא איתן, ודי בוגדני. הוא מתייחס רק לבנות השוות ולא שם על אחרים.

   אז אמנם אין לי קשר איתו, אבל אני פשוט שונאת אותו בגלל איך שהוא מתייחס לאחרים. והבעיה העיקרית היא שהוא כל הזמן מתחיל עם חברה שלי, וזה מעצבן אותי. לכן הוא מרתיח אותי, ואני כל הזמן חולמת עליו, ובכל החלומות הוא פשוט עובד עליי וצוחק עליי בפני כולם.

   מה אני עושה במצב הזה?

   החברה שלך ב-ZONE עונה:

   נשמע כאלו את מתארת פה את האבטיפוס הנצחי של נער בגיל ההתבגרות. הוא באד בוי, גוש של חרא, כל הבנות רוצות להיות איתו וכל הבנים רוצים להיות הוא. כל בחורה נתקלת במישהו ששואף להיות גבר כזה.

   אז את, כמו כל אחת שמבינה קצת עניין, שונאת אותו ומתרחקת ממנו. אבל כואב לך על חברה שלך שכנראה לא שמה לב שהיא מתאהבת במישהו שהתיכון יהיה שיא חייו. אבל אני אומר לך משהו מניסיון: כל התערבות שלך בנושא תוציא אותך חברה רעה. קנאית, לא מפרגנת, לא בן אדם, חצי מפלצת וכן הלאה. מצד שני, החדשות הרעות הן שגם אם לא תתערבי בכלל, וחברה שלך תיפגע ואת תסתכלי עליה במין מבט שייתן לה את התחושה שהיא הגיעה למסיבה מאוחר וכולם ידעו שזה יקרה - גם אז לא תצאי הבי-אפ-אף שכולן חולמות עליה.

   גם אני הייתי במצב כזה עם החברה הכי טובה שלי. רק שאני הייתי זו שנדלקה על הגוש חרא. ולכן אני יכולה להגיד לך שעדיף שתגידי לחברה שלך משהו. בואי אליה כמו חברה טובה, תגידי לה את דעתך הכנה ותבהירי לה שבאמת חשובה לך רק טובתה. היא תכעס עלייך, אבל בעוד שבוע כשהוא ישבור לה את הלב היא תבין שאת חברה אמיתית.

   אבל שימי לב - תעשי את זה רק אם את באמת דואגת לה. כי ךפי הניסוח שלך, זה נשמע לי שאת אולי קצת דלוקה עליו בעצמך, למרות השכל הישר והכול. בכל זאת, את חולמת עליו כמעט כל לילה, מתעסקת בו הרבה ובכלל - כל אחת נמשכת קצת בלבה לבאד-בוי. אז תחשבי עם עצמך אם אולי בעצם את גם רוצה אותו, כי אם כן - אז את מתמודדת עם ממש בעיה אחרת. במקרה כזה את צריכה להחליט איזו חברה את רוצה להיות: הנאמנה ששמה את החברה קודם ומתמודדת עם זה שהיא תיקח את הבחור, או הביצ'ית שלא דופקת חשבון.

   וכמובן, תמיד חשוב לבדוק שהוא מעוניין לפני שאת מזנקת.

   רוצים להתייעץ עם החברה שלכם ב-ZONE?

   שלחו את השאלה שלכם, בציון הגיל, לכאן
   או לכתובת: thegirlfriend@walla.co.il

   מעדיפים להתייעץ עם הפסיכולוג / סקסולוגית שלנו?
   שלחו את השאלה בציון הגיל לכאן

   החברה הטובה מה-ZONE: בכל יום שני בוואלה! ZONE