פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: עדיין אוהבת אותך

   הגולשת האנונימית פחדה כל כך שהחבר שלה יבגוד בה, עד שבסופו של דבר זה התפוצץ. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים?

   אני זוכרת את הימים שבהם דיברנו, צחקנו ועשינו שטויות. את הימים האלה שלימדת אותי קצת איגרוף ואני עזרתי לך במתמטיקה. זה היה עוד לפני שהכול התחיל.

   ואז אמרת לי שאתה רוצה שנהיה ביחד ושיש לך משהו כלפיי, ובאמת התחלנו לצאת. היינו ביחד כמעט כל יום, הכול היה מושלם במשך כמעט שנה.

   ואז נסעת לחו''ל לחודש, והשארת אותי כאן. כל כך נהנית שם, וסיפרת לי דברים שפגעו בי מאוד - איך הסתובבת שם עם בנות שנמרחו עליך, שיחקת איתם משחקים שלא מתאימים בכלל, והאמון שלי בך נעלם. ביקשת סליחה ואמרת שלא התכוונת, וסלחתי.

   אבל מאז שהתחלת לעבוד, לפני חודשיים, הפחד הזה חזר שוב: בקושי ראיתי אותך ובקושי דיברנו, והתחלת להיעלם לי. לא ידעתי מה לחשוב, אולי פגשת מישהי בעבודה ואתה מבלה איתה. נעלבתי נורא כשלא התקשרת, כשהבטחת ולא קיימת, כשאיחרת בשעה בכל פעם שניפגשנו. נעלבתי גם מדברים קטנים, כי אולי אז תראה שאני צריכה אותך יותר, וזה גרם לריבים קטנים וטיפשיים.

   אבל הריב האחרון שלנו היה הקשה ביותר. פתחתי את עצמי בפניך וסיפרתי לך מה אני מרגישה, כמה שאני חוששת שתיעלם לי. אתה טענת שזה לא באשמתך, ובפעם הראשונה תקפת אותי ואמרת שאני ילדה קטנה שצריכה להתבגר. הבנתי שמכאן זה כבר לא יהיה יותר טוב, ובאמת, הקשר התפוצץ ונגמר.

   בכיתי כל היום וכל הלילה, חשבתי איזו טעות עשיתי, ביקשתי ממך סליחה ואמרתי שאשתנה. אבל אתה אמרת שתחשוב על זה. אני עדיין מחכה לתשובה ממך, אבל כנראה מבחינתך זה נגמר מזמן וכבר התגברת עליי.

   את הרגע הזה אני רוצה למחוק, הרגע בו סיימתי משהו שאני לא מוכנה לסיים. הקשר שלי איתך היה הדבר הכי טוב שקרה לי, הייתי מאושרת איתך. כל חיבוק ונשיקה שלך, ואפילו הקול שלך, נתנו לי כוח להמשיך את התקופה הקשה שהייתה לי. אבל אני ברוב טימטומי זרקתי הכול לפח.

   אם תקרא את זה, שתדע שאני מצטערת. אני עדיין אוהבת אותך.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   עושים CTRL Z: בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.