פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: אהבת קיץ

   הגולשת האנונימית התאהבה במישהו בעבודת הקיץ שלה, אבל כשהקיץ נגמר הקשר נגמר. ומאז היא לא שוכחת אותו. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים?

   אני הייתי בת כמעט 16, ואתה קצת יותר. הגעת למרכז מביתך בצפון הרחוק, באת לעבוד בעבודת קיץ בה עבדתי גם.

   לא הפסקנו לדבר, לסמס, לבלות יחד. בלי לשים לב, התאהבנו, וזה הפך רשמי. בדייט הראשון שלנו, בקניון, היתה הנשיקה הראשונה שלי. התרגשות, צמרמורת ומיליון תחושות נעימות אחרות הציפו לי את הגוף. היית האהבה הראשונה שלי.

   אחרי חודש וקצת חזרת לביתך, ואחרי חודש נוסף של זוגיות אמרת לי שאתה רוצה לחתוך.

   זה היה יום לפני תחילת שנת הלימודים, וכאב לי כמו שלעולם לא כאבתי. נפגעתי עד עמקי נשמתי. חשבתי שהייתי משחק ושעשוע. סתם אהבת קיץ מטופשת. דבר שהתגלה לא נכון: התאהבת בדיוק כמוני, אבל היית ריאלי וטענת אי אפשר לנהל קשר בשלט רחוק. ניתקנו קשר ורבנו, ואז חזרנו לדבר ושוב רבנו, ושוב דיברנו עד לנתק ממושך של שנה שלמה.

   ואז חזרת לחיי. חזרנו לדבר והכול התחיל שוב, עד שביקשתי שנפסיק. כי אתה שם ואני פה ואין בכך שום תועלת. כאב לי וחשבתי שיוקל לי - אבל לא.

   עברו שלוש שנים. אני עוד מעט בת 19, ולצערי אין יום שאתה לא עולה במחשבותיי. היה לי חבר אחד אחריך, אבל הוא לא נכנס לי ללב כמוך. אני מנסה לשכוח אבל ללא הצלחה. אולי היה עדיף שלא נכיר בכלל, ושהאהבה הראשונה שלי לא הייתה עם מישהו כמוך - אהבה נכזבת.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   עושים CTRL Z: בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.