פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: חשבתי שנהיה זוג - ואז גיליתי שאתה הומו

   הגולשת האנונימית כותבת לנו על הרגע בו גילתה שאהבת חייה - הוא הומו, ושאין לה סיכוי איתו. מאז היא לא מתאוששת. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים?

   התאהבתי בך מהרגע הראשון. היית יפיפה, היו לנו תחומי עניין משותפים, הסתדרנו בצורה מדהימה. ידעתי שיקרה פה משהו, או לפחות קיוויתי. מהצד היינו נראים כמו זוג יונים,מאוהבים על מעל הראש, זאת הייתה התקופה הכי מאושרת בחיים שלי.

   לאט לאט הפכנו להיות החברים הכי טובים. תמיד הרגשנו איזה מתח בינינו, אבל אף פעם לא העלינו את הנושא. דיברנו על הכול, הכרנו אחד את השניה טוב משאנחנו מכירים את עצמנו, אבל משום מה, על אהבה לא דיברנו אף פעם.

   יום אחד נפגשנו ואמרת שאתה צריך לספר לי משהו. ואני, שכבר הייתי בטוחה שהנה, סוף סוף קיבלת אומץ לספר לי שאתה אוהב אותי, הסתובבתי עם פרפרים בבטן וחיוך דבילי על הפנים.

   עד שהגיעה השיחה, ושמעתי את הדבר שהכי פחות ציפיתי לשמוע ממך: שאתה הומו.

   כמובן שקיבלתי אותך בצורה הכי טובה שאפשר. אבל מבפנים הלב התנפץ לרסיסים. שתקתי, פחדתי להפחיד אותך, להרחיק אותך ממני. לא דיברתי על זה עם אף אחד, עד עכשיו אני מתמודדת לבד. פחדתי לאבד אותך, ומרוב הפחד לאבד, האהבה שלי אליך רק התגברה.

   אבל מה יכולתי לעשות? היית זקוק לי, ואני הייתי האוזן הקשבת שלך. וכל חיבוק, החזקת ידיים, התכרבלות איתך, היו הדבר שהכי חיכיתי לו בסופו של היום. למרות שכבר ידעתי שאני משלה את עצמי.

   ישבתי בוכה, מעבירה את שעת הפנאי שלי בלא לעשות כלום. ראית שעובר עליי משהו, ואני הכחשתי, לא רציתי לגרום לך להרגיש לא בנוח. כמעט שנה הייתי בדיכאון עמוק, שהשארתי בפנים. לא דיברתי על זה עם אף אחד, מבחוץ התנהגתי כרגיל, אבל מבפנים הייתי קרועה.

   ואז זה התפרץ. הפכתי עצבנית, לא חברותית, מוזנחת. כולם התחילו להתרחק ממני לאט לאט. רק אתה נשארת. למה אתה לא יכול להיות קצת פחות מתחשב ואוהב? למה אתה לא יכול לתת לי סיבה לשנוא אותך, ואז זה ייגמר? ואתה תהיה בסך הכול החבר הכי טוב שלי, ולא מעבר.

   חשבתי על לנתק איתך קשר. אבל הרגשות האלה חזקים ממני, החברות הזאת חזקה ממני, המחשבה שזה יפגע בך שוברת אותי.

   וזה ככה עד היום. כמעט שנתיים אחרי, הרגשות לא דועכים, ואני בדיכאון, דיכאון שנכנסתי אליו בלי שום דרך לצאת, דיכאון שהכנסת אותי אליו, בלי אפילו לנסות.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   עושים CTRL Z: בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.