פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: מרחוק אהבתי אותך, מקרוב - נגעלתי

   הגולשת האנונימית מספרת על הבחור שהיא הפסיקה לאהוב - ואז הוא שמע בטעות מה היא חושבת עליו באמת. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים?

   זה התחיל ביום הראשון לכיתה ז', כשסקרתי את הכיתה בפעם הראשונה. אתה תפסת את תשומת לבי עם חיוכך המקסים ופרצופך המתוק. היית מושלם, מצחיק, חכם ושנון. התעלמתי מהקראש הקטן שנוצר לי כלפיך, התרכזתי בדברים אחרים - ובכל זאת לא יכולתי להימנע מלהסתכל לכיוונך כל שיעור.

   הצלחתי לשכוח אותך בקיץ, אבל אז בתחילת כיתה ח' כל החברות שלי התקרבו אליך אז גם אני, וכבר באותו יום הפרפרים חזרו, כאילו מעולם לא עזבו. כעבור זמן קצר כבר היינו חבורה מגובשת. היינו ידידים אבל הכי פחות קרובים מבין כולם בחבורה, הרחקתי אותך כי פחדתי מהרגשות שלי כלפיך. רבנו כל הזמן, מריבות קטנות כאלו, עקיצות חמודות, ממבט מבחוץ - פלירטוטים, והתחלת לרצות בקרבתי. יכולנו למלא מאות תגובות על פוסטים בפייסבוק כשכולן הן ירידות אחד על השנייה ותגובות מחוכמות, וכל הזמן הזה הייתי חנוקה מפרפרים, השתוקקתי למריבות האלו.

   לקראת סוף השנה כבר הבנתי שאתה מחבב אותי, זה היה ברור מדי. בקיץ בילינו לילות שלמים בשיחות, שיחות עמוקות, שיחות שאהבתי. ואז לאט לאט נחשפתי לצד אחר בך, צד שלילי שניפץ את הדמות המושלמת שבניתי לעצמי.

   לילה אחד התוודית בפניי בצ'אט שאתה מחבב אותי, אז כתבתי לך שגם אני מחבבת אותך, למרות שעמוק בפנים ידעתי שזה כבר לא ממש נכון. רציתי לתת לנו את הצ'אנס הזה לאחר כל כך הרבה זמן שחיכיתי לזה. התחלנו לצאת כעבור זמן קצר, נהניתי מהשיחות בינינו אבל כבר בקושי היו פרפרים.

   ואז יצאנו יחד לטיול במסגרת תנועת הנוער שלנו. באותו הטיול הבנתי באופן סופי שאין לי שום דבר כלפיך יותר. ההתנהגות שלך הייתה נשית ומגעילה, התביישתי בך. כשישבתי עם החברות באוהל, התוודיתי בפניהן על הספקות שהתעוררו לי בקשר אליך, סיפרתי להן שאני לא יודעת מה לעשות,שאתה מגעיל אותי. לא דיברנו כל הטיול ולאחר כמה ימים נפרדנו.

   הוא אף פעם לא חזר להתייחס אליי כמו קודם. הוא שנא אותי ולא הבנתי למה. עד שחברה שלי אמרה לי שהוא שמע הכול. את כל מה שאמרתי באוהל.

   כיום אנחנו ידידים, אבל אני לא חושבת שהוא אי פעם יצליח לסלוח לי. אני כל כך מצטערת על מה שאמרתי. הייתי רוצה לעשות CTRL Z לשיחה ההיא באוהל, הייתי רוצה לעשות CTRL Z לרגע שבו כתבתי לו שגם אני מחבבת אותו למרות שכבר אז ידעתי שזה לא ממש נכון.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   עושים CTRL Z: בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.