פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: למה אתה לא מחבק אותי

   הגולשת האנונימית כותבת לנו איך הבחור שפעם היא הייתה רעה כלפיו - משיב לה כיום יחס לא פחות גרוע. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים?

   רגע,
   למה אתה לא מחבק אותי?

   הכרנו בכיתה ז' ובשבילי היית סתם עוד איזה אחד. הייתי מסננת אותך לפעמים, היית מתקשר כל חצי שעה להגיד שאתה משועמם. לאט לאט התקרבנו, אבל גם בקשר בינינו תמיד היית רודף אחריי ומבקש ממני תשומת לב, אבל אני הייתי ממש נוראית כלפיך. אני מתחרטת על זה עד היום.

   בכיתה ט' השתניתי, ולא היית מוכן לקבל אותי. אני לא מאשימה אותך. שלושה חודשים ראינו אחד את השני מרחוק, עד שיום אחד תפסתי אותך במסדרון בית הספר, כולי בוכה ואתה עם מבט כועס ולא מרחם, והתנצלתי. הסברת לי שאתה לא אוהב אותי בתור ידידה, ושלא מתאים לך האישיות שלי ושאני זונה. אמרת שאני זונה.

   לא האשמתי אותך, האשמתי אותי. הכל היה באשמתי. התחננתי והתחננתי וסלחת. חודש אחר כך כבר היינו ביחד. אמרתי לך שאני אוהבת אותך, אמרת שגם אתה אוהב אותי, אך לאט לאט זה דעך אצלך: לא היית מוכן להודות שאנחנו זוג, אהבת לקרוא לנו יזיזים, מה פתאום שתהיה עם אחת כמוני במערכת יחסים. התקדמנו מהר מדי, זה היה מטורף, עד שיום אחד נמאסתי עליך ונפרדנו. אמרת שאתה מת עליי, אמרת שנמשיך להתחבק, הבטחת והבטחת ולא קיימת דבר. אתה בטח מדחיק, אתה לא אהבת אותי באמת.

   לפני שבוע אמרת לי שהזוגיות שלנו בנויה מדיבורים, בלי מגע, ומדבריך הבנתי שזה כי אני מגעילה אותך. כשהיינו ביחד אמרת שאני הילדה הכי יפה בכיתה, היום אתה אומר שאני מכוערת. ואני? נעלבת ושומרת הכל בבטן. הרבה פעמים ניסיתי לדבר איתך, אבל אתה פשוט אומר שאתה לא יודע מה להגיד לי. כשפעם אמרתי שחיבקת את י' אמרת מה פתאום, חיבקתי בכלל את א', אבל,
   רגע,
   למה אתה לא מחבק אותי?

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   עושים CTRL Z: בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.