פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   חשופים

   האם זה בסדר לכתוב על בן/בת הזוג בבלוג שלנו? אלאור ושירה מתווכחים, ואתם - מצביעים!

   (צילומי אילוסטרציה: shutterstock)

   הצד שלו: תנו לבת הזוג שלכם פרטיות

   יצא לי לקרוא לא מעט בלוגים ברחבי הרשת, ויש דבר אחד משותף לרובם: כמעט כולם כותבים על בנות הזוג שלהן כאילו הם היו אחרוני המשתתפים בסדרת הקאלט של הקרדשיאנס. אז קודם כל, אתם לא. שנית, תחשבו על זה, אתם הייתם מתחילים להוריד בגדים ולהיחשף לעיני כל באמצע אבן גבירול? כי אם לא שמתם לב, אתם עושים את זה ברשת, וכולנו רואים את זה. יש גבול לחשיפה, בן אדם צריך להשאיר מעט לעצמו, והמעט הזה הוא בת הזוג. טוב שבלוגר ישמור קצת לעצמו, גם ברמה האישית, כי כשאין לך דברים שהם רק של עצמך, מה בעצם נשאר לך?

   ובכלל, איך לדעתך היא מרגישה, כשהחבר שלה חושף אותה ברשת לעיני כל? דבר על עצמך כמה שתרצה, אבל תן לה ליהנות מהשקט שלה. אם היא רוצה לדבר על עצמה, היא תעשה את זה בבלוג משלה.

   בלוגרים, תפנימו: זה לא באמת מעניין את רובנו שבת הזוג שלך רצתה תותי פרוטי ואתה בכלל רצית רמזור, אז למה להתעלל בנו? ומעבר לעניין, כדי למשוך את הגולשים ולגרום להמשכיות תנועת הגולשים בבלוג, צריך ליצור גם פינה חשוכה ומסתורית, מלאת סימני שאלה, אחרת מה יגרום לגולשים להמשיך לעקוב אחרי הבלוג אם כבר הכל מוגש להם על מצע של פרסומות לכבל התת ימי של בזק? אל תכניסו את בת הזוג שלכם לרשת, מסוכן שם בחוץ.

   (אלאור ליכטצייגר)

   הצד שלה: פרטיות? באיזה סרט אתה חי?

   אודה ואתוודה: במשך שנים כתבתי בלוג ובו פירטתי על חיי האהבה שלי. כשעזבתי את הבלוג עברתי לכתוב ב-ZONE, וגם כאן אני לא חוסכת מקוראיי את חיי האהבה רוויי התרגשות שלי, למגינת ליבו של בן-זוגי האהוב.

   כן, אפשר ורצוי לכתוב על בן הזוג בבלוג שלי. הוא חלק כל כך משמעותי מהחיים שלי, והבלוג אמור לתאר את החיים שלי, אז הקוראים חייבים לדעת עליו הכול.

   אם האדון הנכבד אלאור כל-כך חרד לפרטיות שלו, אז אולי עדיף שהוא יסגור את הפייסבוק, יעזוב את הטוויטר ובכלל - יסתגר לו עם חמת חבריו הקרובים עד סוף חייו. אבל לכולם יש פייסבוק וכולם מספרים לכולם מה קורה להם, אז למה מפריע לך אם אכתוב גם עליך בבלוג?

   ומה בדיוק אני אכתוב עליך? שהזמנת אותי לפיצה? שאני כועסת כי שכחת לחגוג את תאריך החודש-וחצי-ביחד שלנו? זה לא כאילו פרסמתי קלטת סקס שלנו או משהו כזה. תרגיע, אתה לא פריס הילטון.

   (שירה הדס נקר)

   בטור שעבר הם התווכחו אם לצאת עם מעשן/ת. אתם קבעתם - לא!