פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: האקסית שלו גנבה אותו ממני

   הגולשת האנונימית כתבה לנו על בן הזוג שלה, שהאקסית שלו התחילה פתאום להטריד אותו - עד שהוא חזר אליה. תיזהרו מאקסיות שם בחוץ!

   הוא היה האח הקטן של המורה שלי לגיטרה. הוספתי אותו לפייסבוק, התחלנו להיפגש כידידים, לא רצינו להרוס את זה. עד שהייתה נשיקה.

   יצאנו במשך חודשיים, הייתי אצלו והוא היה אצלי, הביא לי מתנות, ואחיו הגדול בינתיים טפטף לו דברים טובים עליי. התחלתי לאהוב אותו, להתמכר למגע שלו, שפעם רק הביך אותי. הוא תמיד אמר שהוא אוהב אותי ושאני בחורה מושלמת. בשלב מסוים גם אני אמרתי שאני אוהבת אותו. האהבה צמחה לקשר אינטנסיבי וכיפי.

   עד שהאקסית שלו נכנסה לסיפור.

   דמיינו יתוש מזמזם לכם כשאתם מנסים לישון. נכון מרגיז?

   הקשר שלו איתה היה קצר, בקושי חודש, ומתברר שאחרי הפרידה ממנה הוא נשאר עם הרבה שאלות פתוחות של "מה היה קורה אם...". דברים כאלה מחרפנים אותו, והיא שיחקה בזה.

   האקסית שלו התחילה לקפוץ לו על הנשמה. הודעות, פרסומים, סמסים, פעם אחת אפילו בכתה לו. הוא לא ידע מה לעשות ושיתף אותי בעניין. לא כעסתי עליו אבל הבהרתי לו שירחיק אותה ממנו. הוא הסכים והמשכנו לצאת כרגיל, הוא אפילו השקיע בי קצת יותר תשומת לב.

   אחרי שלושה שבועות שלא שמענו מהאקסית, הוא התחיל להתנהג מוזר. הוא נעלם פתאום למשך יומיים, לא שלח הודעות, לא התקשר ולא ענה לסמסים.

   וביום השלישי, קיבלתי את הסמס הגורלי: "אנחנו צריכים לדבר". שאלתי אם הכול בסדר, וכבר נכנסתי ללופ של כאבי בטן והתרגשויות לא מוסברות.

   נפגשנו. "אני חושב שאנחנו צריכים להיפרד". שאלתי למה, והוא אמר "זה לא מרגיש לי יותר" . שאלתי אם זה בגלל מישהי ספציפית, והוא הכחיש. רציתי לבכות. אבל הייתי חזקה מזה.

   אחרי שלושה ימים בדיוק עלתה לפייסבוק תמונה שלו ושל האקסית מתנשקים. בלי בושה, מול העיניים של כל חברי הפייסבוק. מכמה מילים שלה הסתובב לו הראש, מכמה דמעות שלה - זוגיות שלמה נמחקה...

   היא קיבלה את מה שרצתה, אני רציתי להרוג את שניהם. אבל כל כלב בא יומו, ואחרי חודש וחצי שהם היו ביחד - היא כמובן זרקה אותו. בפעם השנייה!

   והוא חזר אליי - צפוי כמו השמש.

   התחילו מגילות של תחנונים,סליחות והתנצלויות. דחיתי את כולן.

   בסופו של דבר נמאס לי לשתוק, והתחלתי להחזיר לו. לא התביישתי לרדת עליו ולהשפיל אותו, שירגיש מה שאני הרגשתי. הוא קיבל את הכול והסכים עם כל מילה, ולאט לאט חזרנו לדבר "כרגיל". הוא עדיין ניסה לשכנע אותי להיפגש, אך לא ויתרתי. כתבתי לו "אנחנו לא נחזור, וזה סופי". עליך עשיתי CTRL+Z !

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   עושים CTRL Z: בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.