פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מתחררים

   אלאור חושב שפירסינג זה דוחה, אבל שירה ממש לא שואלת אותו. פירסינג - סקסי או דוחה? אתם מחליטים. הצביעו

   (צילומי אילוסטרציה: ShutterStock)

   הצד שלו: פירסינג זה לא טבעי

   זוכרים את היום בו החברה שלכם באה ואמרה לכם שהיא רוצה לעשות פירסינג? גם אתם הזדעזעתם כמוני?

   מישהו חושב שזה באמת יפה? לדעתי זה ממש לא. אולי יש מקרים יוצאי דופן שיש אנשים שזה מתאים להם, אבל רוב האוכלוסייה פשוט תיראה כמו כרית סיכות. תחשבו על זה, זה אבסורד שאיזה חישוק מתכת שתקוע באמצע הגוף נחשב לדבר יפה. למה לא להשאיר את הגוף כמו שהוא. יש לי חדשות בשבילכם, זה לא משדרג לכן את ההופעה.

   ואם תחשבו על זה לעומק, זה לא דבר טבעי לגוף האדם, הוא לא בנוי כדי להכיל חישוק או עיגול מנצנץ על עצמו. עובדה שאחרי כל חור צריך לשים עגיל מיוחד לתקופה מסויימת, להתחיל לחטא את זה, לשמור שהחור לא יסגר, שלא יתפתח זיהום, מוגלה וכל העיניינים האלה. אם הגוף שלנו היה צריך את כל הפירסינגים האלה, הוא היה מגיב ככה בנסיון לדחות אותם ממנו? נו באמת, זה לא טבעי ולא יפה. ובטח שלא על החברה שלי.

   (אלאור ליכטצייגר)

   ובטור שעבר הם התווכחו אם גבר מזוקן זה סקסי או לא. אתם החלטתם - כן, זקן זה סקסי!

   הצד שלה: לא, כי אתה טבעי

   זוכרות את היום בו קניתן בגד חדש, תכשיט או שסתם הסתפרתן, ואז החבר בא והעיר לכן הערות והעלה בכן את ההרהור המופלא "מי שואל אותך בכלל?".

   יש בנות שחושבות שפירסינג זה ממש יפה. רגע - אז אתה חושב שחישוק מתכת שתקוע בתנוך האוזן זה דבר יפה? ומה תגיד על זוג מקלות שמעוותים את כף הרגל, או צינור עשוי בד שמשתחלים אליו? שלא לדבר על חזיה עם כריות שמועכת את העניינים למעלה עד ששדה הראייה שלנו נחסם. כל הדברים שאמרתי כרגע נחשבים הכי יפים בעולם, עקבים ושמלות וצבעי מלחמה על הפנים הם חלק מהיום-יום שלנו, ובצדק - אתה הרי לא תרצה שחברה שלך תלך כל היום בטרנינג והסווצ'ר של טיול שנתי מכיתה ו', נכון?

   ודווקא הגיל שלנו, גיל 15 או 16 הוא בדיוק הזמן לעשות שטויות. וםירסינג זה בדיוק השטות המתאימה, מקסימום מורידים ונשארת נקודה.

   די כבר עם כל הטבעי-לא-טבעי. כאילו שמשהו בחיים שלנו הוא טבעי, אחרי שכל היום אנחנו ממיסים את המוח באייפון ואוכלים ג'אנק מטוגן, אתה מנסה להחזיר אותי לטבע? תן ליהנות ממהעולם המתועש והסינתטי כמו שצריך.

   (שירה הדס נקר)