פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   דיירי שושן הבירה - נא להתנהגם בהתאם 2

   פספסתם קריאת מגילה? לא נורא, אנחנו דאגנו לכם לתחליף. קבלו את מגילת אסתר - בסגנון "האח הגדול"

   כמו בשנה שעברה, גם הפעם שכתבנו בשבילכם את המגילה כדי שתבינו מה הולך שם, באמצעות הדמויות האהובות על כולם – דיירי בית האח הגדול 4. נא להתנהג בהתאם ולשלוף את הרעשן.

   מעדיפים את המגילה האמיתית? הנה היא

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   צילום מתוך המגילה, פרק צ"ג פסוק תשמ"ח

   הכירו את הנפשות הפועלות:

   מרדכי היהודי – תמיר עדין הנפש
   אסתר – אביבית
   אחשוורוש – קותי
   ושתי – יאנה
   המן – צבי
   זרש – סופי
   בגתן ותרש – שרי ואיתם
   יועצי המלך – ערן וסער

   פרק א':

   ויהי בתחילת ימי "האח הגדול 4", וקותי היה מלך זמן המסך בתכנית. ויקיים האח הגדול מסיבת חצי עונה בבית לכל הדיירים. ויבקש קותי, מלך זמן המסך, מזוגתו יאנה שתצטרף לחגיגה, אך זו לא הסכימה, כי במסיבה קותי תמיד מסתכל על אחרות והיא לא מעוניינת לראות את זה. ויבכה קותי כי לא אשמתו שיש לו מחלת ציצים, והוא חייב להסתכל על אחרות, ויאנה צריכה להבין את זה ולא להיות כלבה. וייעצו ערן וסער לקותי שיזרוק את יאנה, ויעש כן.

   פרק ב':

   וכך, יועצי המלך התחילו לחפש אחר אישה שראויה לכס מלכות זמן המסך. הם מצאו את תמיר עדין הנפש, וביקשו שיוציא אליהם את בת אחותו, אביבית עדינת הנפש. לאחר ריקוד הזוי קצר שלא קשור לעלילה תמיר הביא אותה, וציווה עליה שמעתה והלאה תסתיר את עובדת היותה עדינת נפש. היא הסתירה את זה די טוב.

   אביבית הובאה אל קותי והפכה למלכת זמן המסך בעצמה, ושניהם נראו על המסך בכמויות לא הגיוניות במשך זמן רב. יום אחד, תמיר עדין הנפש ריקד לו ברחבי העיר לצלילי ליידי גאגא כשלפתע שמע את שיחתם של שרי ואיתם עבדי המלך: הם דיברו על כך שבעקבות חוסר בזמן מסך לעצמם הם מתכוונים להדיח את קותי, ולגזול ממנו את המלוכה. תמיר רץ לספר לאביבית, שסיפרה לקותי, שהחליט להלשין עליהם לאח הגדול, והאח הגדול הדיח מיד את שרי ואיתם. וייבהל תמיר. האח הגדול ציווה על איתם להשאיר את וולטר בבית כדי שיוכל לגרד עליו עוד קצת רייטינג. וייבהל תמיר שוב. ויאמר האח הגדול: "תמיר תירגע". וייבהל תמיר עד מאוד ויצווח ויימלט.

   פרק ג':

   ויהי בימים האלה, והמלך קותי החליט למנות את צבי למנהל השכשוכית. ויתפוס צבי תחת ויחליט לגרש את כל עדיני הנפש מהבית כי הם עולים לו על העצבים, במיוחד תמיר שמתנהג כמו ליצן ואי אפשר לקחת אותו ברצינות. אחרי ששיחד אותו בכמה סיגריות, קותי הסכים לצעד הזה, ואישר לצבי להדיח אותם בתאריך י"ג אדר.

   פרק ד':

   תמיר שמע את הבשורה המרה, הסתגר בנסטי והחל לשמוע שירי דכאון של כריסטינה אגילרה. הוא שלח עם וולטר מברק לאביבית שבו הוא סיפר לה על הבשורה המרה, ומבקש שתעשה משהו. אביבית ביקשה מכולם שיצומו עליה כי היא לא תהיה פה ולא יהיה מי שיבשל. ויחגגו העם את שלושת ימי הגמילה מהשמן.

   פרק ה':

   וכך, הלכה אביבית לקותי וביקשה ממנו לקיים עוד מסיבה גדולה בבית, עם מלא גרגוס ולהקת הבית LMFAO. יועצי המלך הזמינו את כל המי ומי של הבית והתחילה המסיבה, כשסופי פוצחת בסולו של Im Sexy And I Know It וכולם מתפלאים מהביצועים שהיא מפגינה. צבי ביקש מכולם שייכנסו לשכשוכית. ורק תמיר לא הסכים, כי הוא עדין נפש והתבייש. כך גילתה סופי שתמיר הוא ליטל מונסטר והתעצבנה, והזכירה לצבי שעליו לדאוג להדיח את עדיני הנפש.

   פרק ו':

   בלילה לא יכול קותי להירדם, כי אביבית מפזזת במסיבה ומחלת הציצים שלו חזרה להטריד אותו, והוא ביקש לראות קטעים מהתכנית. האח הגדול הקרין לו את הקטע שבו שרי ואיתם רצו להדיח אותו, ותמיר מנע זאת. קותי התרגש ומיד ציווה על צבי שילביש את תמיר במיטב התחפושות של ליידי גאגא, יושיב אותו על וולטר ויוליך אותו ברחבי הבית לצלילי השיר Beautiful של כריסטינה אגילרה ויקרא בפני כולם "ככה ייעצה לאיש אשר הוא יפה למרות מה שאומרים ומילים אינן יכולות לדכא אותו".

   פרק ז':

   ביקשה אביבית לעשות עוד מסיבה בבית. במהלך המסיבה סיפרה לקותי שהיא בעצם עדינת נפש ושהמרפסת שלה לא טבעית. עוד סיפרה לו על התכנית הזדונית של צבי להדיח את עדיני הנפש, וגם שהוא מזמז אותה אתמול. קותי מתעצבן ומורה להדיח את צבי מיד.

   פרק ח':

   אחר כל הדברים האלה, קותי הבין שתמיר, ולא הוא בעצמו, כוכב העונה ומלך זמן המסך האמיתי. לכן הוא מינה אותו לאחראי השכשוכית במקום צבי, כדי לשמור עליו קרוב יותר ולהרוויח זמן מסך על חשבונו. ויודיע קותי לאח הגדול שכל עדיני הנפש יכולים להדיח את מי שעשה להם רע, כדי שהוא יוכל להתקדם אל עבר המיליון.

   פרק ט' + י':

   בחלוף הימים תמיר עלה לשלטון הבית לצדה של אביבית, והעונה פרחה ושגשגה עד לגמר. ותמיר יצא מנצח מבית האח הגדול והעיר נווה אילן צהלה ושמחה והריעה לו וזרקה עליו קונפטי. וייבהל תמיר ויתעלף.

   ס ו ף !

   (אילוסטרציות: מתוך צילום מסך ותמונות יח"צ)