פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: ידעת שאני אוהב אותך - ובחרת להשפיל אותי

   הגולש האנונימי כותב לנו על הידידה שניצלה את אהבתו - ושברה לו את הלב. ואיזה רגע אתם הייתם מוחקים?

   את האהבה הראשונה שלי הכרתי בל?ג בעומר, כשהייתי בן 16. שם הכרנו לראשונה, אחרי שבעקבות ריב דבילי נתתי לה מכה בישבן. מאז התחלנו לדבר בצ'אט ובפלאפון בכל יום.

   הרגשתי שאני נקשר אליה. בתור טיפוס ביישן רציתי לשמור את זה בפנים אבל הרגש היה חזק ממני: רציתי ממש להתקרב, לחבק, לנשק. היא ידעה, הרגישה. חברות שלה אמרו לה שאני מרגיש כלפיה משהו, אבל מעולם לא דיברנו על זה. החבר שלי אמר לי ?די, זה ברור שהיא רוצה אותך, אחרת היא הייתה רומזת שהיא לא מעוניינת". אני היססתי, ידעתי שאני יכול להיפגע אם היא תדחה אותי.

   לבסוף קיבלתי החלטה. אחרי יותר מחמישה חודשי ידידות, התקשרתי אליה ואמרתי לה שאני בא אליה לספר לה משהו חשוב. כמובן שהיא ידעה מה כוונתי. קניתי לה פרח ודובי וכתבתי מכתב, את המכתב שמתי בכיס ואת הפרח החבאתי בשיחים. משהו אמר לי לחכות עם זה עד אחרי השיחה. הגעתי אליה, ישבנו בסלון, היא שיחקה לי בשיער כמו שהיא אהבה לעשות, ואני ניסיתי לומר לה, כולי מסמיק ממלמל. היא ידעה לאן זה הולך והפצירה בי לדבר. לבסוף אמרתי: "הרבה זמן רוצה להגיד לך... אני אוהב אותך?.

   היא חיבקה אותי. לא ידעתי איך לפרש את זה. ואז היא אמרה: ?זה מחמיא לי?.

   בזמן שעבר מאז ששלוש המילים האלו נאמרו ועד אחרי שעזבתי, הלב התנתק לי מהאוזניים. כל שאר הדברים שאמרה עברו לידי, כשאני רק עומד ומדמם שם, זוחל לאט לדלת, מחפש להציל את מעט הגאווה שעוד יש. והיא עוד הספיקה לומר, מבצעת וידוא הריגה: ?נו, נכון יותר טוב להוציא מלשמור בבטן?"

   הרגשתי מושפל. כעסתי שהיא נתנה לי להיפגע ככה ולא שמרה על כבודי, אם לא בתור ידיד אז פשוט בתור בן אדם. הרגשתי ששיחקו בי. יצאתי מביתה, לקחתי את המכתב וזרקתי לפח מרוחק. הפרח נשאר בשיחים עד עצם היום הזה. ניתקתי איתה את הקשר. היום אני מבין שבעצם הייתי ?הידיד?. לא ידיד סתם שצורב דיסקים, אלא זה שמנפח את האגו וגורם לך להרגיש טוב עם עצמך, ואפשר לשבור לו את הלב.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   עושים CTRL Z: בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.