פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: ויתרתי עלייך כשהיית שמנה -ואז גיליתי שהפכת ליפיפייה

   הגולש האנונימי כותב לנו על הידידה שהוא לא שם עליה כשהייתה שמנה, וכשהיא רזתה - החליט שהוא בעצם רוצה אותה

   שנים שהיינו ידידים טובים. היה לנו חיבור של פעם בחיים, צחוקים ושפה משותפת ובוגרת, ואהבתי אותך מאוד. תמיד היית שם, מתי שהייתי צריך, בכל רגע, בכל שעה, ואני ידעתי את זה.

   אף אחד לא אהב אותי כמוך. ביום ההולדת שלי כתבת לי ברכה כל כך מיוחדת, כמו מסמך אהבה, ואני שנאתי את זה. כי לא יכולתי לראות אותך בתור בת הזוג שלי. אבל ידעתי שזה מה שאת רוצה הכי הרבה.

   ידעתי שאף בחורה לא מקריבה את עצמה ככה לידיד. עשית הרבה בשבילי, ואף פעם לא העזת לומר "אני אוהבת אותך" - כי ידעת שאני לא. ידעת שאני לא כי אני החבר הכי טוב שלך, והכרת בדיוק את הטעם שלי, את הבנות שעשו לי פרפרים. הכרת בדיוק ואת לא היית כזאת, את היית כמו אחות. בן אדם שכיף מאד לדבר איתו, מצחיקה, שנונה, חכמה כזאת שכיף שיש בשעת הצורך.

   אבל לא היית יפה. היית שמנה זה הרג את החברים הכי טובים שלי ואת אחותי הגדולה שהייתה רואה אותנו בבית ספר יחד, הם היו אומרים שאת לא לרמה שלי, שזה מגוחך, שאת מורידה לי מהמוניטין. אני ידעתי איזה נשמה טובה את, אבל ככל שהתבגרנו גם לי זה עשה רע להסתובב איתך, עם ה"ידידבה" שלי.

   התחלתי לחתוך. לסנן אותך, להיות אדיש, להתעסק בדברים אחרים. זה היה פשוט כי כבר לא הייתי בבית ספר שלך. אבל תמיד היית חוזרת בחזרה. אז פשוט אמרתי לך שנמאס לי ממך, תשחררי אותי.

   ואת נעלמת. פתאום לא היית. לא ראיתי אותך שנה שלמה.

   ואז בפברואר, בסוף יב', העלינו ערב רוק בבית ספר במסגרת מגמת מוזיקה. אף פעם לא באת לזה כי לא רציתי, גם לא רציתי, התביישתי בך. אבל כשהגעתי לשם, בכניסה לאולם ראיתי בחורה גבוהה, דקיקה כמו שחקנית או רקדנית, ראסטות ארוכות עדינות ובהירות עד אמצע הגב, ושמלה שחורה וקצרה עם כתפייה נופלת. מישהי מדהימה, כמו נסיכה זרוקה, כמו שאני אוהב. התאהבתי בחלק אחורי שלה מבלי לראות אותה אפילו.

   כשהייתי על הבמה חיפשתי ראסטות בקהל - וראיתי אותך! לא נשמתי. חשבתי שאני הוזה. ישבת שם רגל על רגל, יפה כמו אלה, היה לך פירסנג בגבה, מבט מתוחכם וחברה לידך, כנראה מבית הספר שלך. אף פעם לא התרגשתי ככה. בסוף הערב רצתי אליך לדבר איתך, בעיניים שלך ראיתי שאת מתרגשת, כאילו ציפית שנה שלמה לערב הזה.

   חזרתי הביתה המום, הוספתי אותך לפייס וראיתי שיש לך חבר. ואני, שעושה מה שבא לי, ששיחק אפילו בידידה שלו, בהיתי במסך כמו מטומטם שעה, בתמונות שלכם, ואין זכר לי.

   ופתאום אני מאוהב. ואת לא בי. שברת לי את הלב כי כל כך רציתי שתהיי פנויה. איזה אידיוט הייתי שנתתי לך ללכת רק כי היית שמנה. הרי תמיד ידעתי איזה נשמה יפה יש לך, ואיזה חיבור היה לנו. ואיזו יפה את.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"