פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים Ctrl Z: איך יכולת לעזוב אותי אחרי חמש שנים?

   הגולש האנונימי כתב לנו על הרגע שבו החברה שלו אמרה שהיא רוצה להיפרד, ומאז הוא רק רוצה לנקום

   את היום הזה לא אשכח בחיים. היום שבו אמרת לי שאת רוצה להיפרד.

   חמש שנים היינו ביחד, ורק בגלל פליטת פה, שנשבעתי שלא התכוונתי אליה, לא סלחת לי יותר. ניסיתי בכל כוחי להחזיר אותך, לגרום לך לתת לי צ'אנס אחרון, שאוכל להראות לך את השינוי העצום שעברתי, אבל לא הפגנת רחמים. התחלתי לחשוב אם את באמת הבן אדם שהייתי איתו חמש שנים. אני מודה שטעיתי, אבל בגלל טעות כזאת את זורקת חמש שנים לפח?

   את המלים שלך לא אשכח. "אני לא רואה אותך כגבר שלי ואני לא רואה את עצמי כאשתך, וכבר שנה וחצי אני חושבת להיפרד ממך". מעניין איך היית הולכת להגיב על הצעת הנישואין שלי, אם לא הייתה פליטת הפה ההיא! סירוב עם בכי, או סירוב עם חיוך, שהשגת מה שחלמת עליו שנה וחצי?

   טענת שאת לא מכירה את עצמך יותר, תקפת אותי, את ההורים שלי, כמעט תיארת אותי כטרוריסט והשפלת אותי. חשבתי שאת בטח עדיין כועסת עליי ושאת לא באמת מתכוונת. ירדת עליי שאני לא נדלק עלייך, למרות שידעת תמיד שפינתי החמה והאהובה ביותר עליי היא קרבתך וקרבת החיבוק החם שלך וגופך, ואת יודעת שאם אין לי את גופך וחיבוקך אז אין לי כלום. לא הפגנת הבנה ושוב דיברת איתי בטון מוזר, אכזרי, קשוח... טון ששבר אותי לרסיסים וגרם לי לבכות.

   הייתי אכזרי איתך לפעמים, אני מודה. אבל אף פעם לא דמיינתי את עצמי לשנייה אחת עם מישהי אחרת, לא חשבתי שנייה אחת להיפרד ממך כי את היית כל עולמי. תכננתי איתך עתיד זוהר. יצאתי עם בחורות, אמרתי אולי העולם בחוץ יהיה שונה. הרבה בחורות מקסימות יש בחוץ. סטוצים זה לא הקטע שלי, אבל חוסר האמון שעוררת בי הדליק אצלי מנורת נקמה, נקמה בכל בחורה.

   אומרים שבחורים משחקים ברגשות של הבחורות, אבל את שיחקת בי שנה וחצי. את המתנות שלך זרקתי, את האופניים שלך שרפתי, אפילו את חבילות המסטיקים שהשארת אצלי בפגישה האחרונה שלנו זרקתי, לא רוצה שום דבר שיזכיר לי אותך, את חמש השנים המבוזבזות האלה. אני מוחק אותך מחיי.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   CTRL Z - בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.