פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   הכיעור שאינו נגמר

   חצ'קונים. גשר. שיערות. להיות טינאייג'ר זה לא רק מדכא - זה גם מכוער לאללה. הנה כל מה שעושה אתכם הכי מכוערים בגיל הזה. אתם לא לבד, קופיפים דוחים שלנו

   דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם קמים בבוקר וניגשים מיד, כמו כל מתבגר טיפוסי, למראה. בבת אתם מתמלאים אנרגיות חיוביות – אתם רואים פרצוף שמימי ויפה תואר שיסובב את כל המבטים ברחוב. אתם ניגשים לארון הבגדים ולא יודעים מה לבחור – כי הכול פשוט כל כך מתאים ומחמיא. מוכר? כנראה שלא. אבל היי, תתעודדו – בכל החיים שלכם סביר להניח שלא תיראו גרוע יותר. למה? כי בגיל ההתבגרות יש שילוב של כמה גורמים שהופכים את המראה של חלקינו לאסון טבע מהלך. הנה כמה מהם.

   חצ'קונים

   או בשמם המדעי והמעט פחות מדכא: אקנה. אין מה לומר חוץ מזה שזו מכה שלא רבים זוכים לחמוק מזרועותיה האימתניות. אחרי הכול, הפעם האחרונה שנתקלתם בפצעים אדומים מזעזעים על הפנים שלכם הייתה בגן, כשהיו לכם אבעבועות רוח, אבל אז לפחות היה לכם תירוץ כדי להישאר מוחבאים מתחת לשמיכה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   גשר

   מדובר בברזלים הנוראים (והכואבים להפליא) שמצמידים לכולנו לשיניים, חוץ מכמה ברי מזל שמתחמקים מהזוועה. בכל מקרה, גשר יהפוך כל פרצוף של מליון דולר לפנים של מתבגר מחוצ'קן (אפילו אם אין לכם חצ'קונים). עשו: התחילו עם זה מוקדם, אל תדחו את המועד אחרת בתמונות מהגיוס כל מה שיראו זה נצנוץ אחד גדול מאזור הפה. אל תעשו: בהקשר למשפט הקודם, אל תצטלמו! אה, וגם הגומיות הצבעוניות שאפשר לבחור זה די מיותר.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   פנים מעוותות

   בדרך כלל, האף שלנו מסיים לגדול לפני שאר האיברים, וכך יוצא שעל פרצוף של ילד מונח אף בגודל של מתבגר, והתמונות, כמו שאתם יכולים לדמיין – קשות.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   שיער

   בגיל הזה פתאום מתחיל לצמוח שיער במקומות שאפילו לא ידענו שמדגדגים לנו. הבנים מתלהבים ומיד מתחילים לגדל כאילו-שפם דליל וכעור, והבנות נאלצות להיכנס לעולם הקסום של המריטה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   עייפות

   לקום כל יום בשבע, ללמוד שמונה שעות, לחזור הביתה כדי לעשות שיעורי בית וללמוד למבחן, ויחד עם כל זה לשלב פעילויות אחר הצהריים – נשמע קצת עמוס. ובכן, בגיל ההתבגרות באמת אין לנו זמן. ומה קורה כשאין זמן וישנים פחות? עיגולים שחורים מתחת לעיניים שכמובן ישדרגו כל מראה. אז אם הלוק האימואי לא כל כך מדבר אליכם - כנראה שכדאי שתוותרו מדי פעם על "האח הגדול" ותפרשו למיטה בתשע.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   לא לדעת מה המידה שלך

   אם את עדיין לא בטוחה בנוגע למידות שלך יכולות להיות לכך תוצאות הרסניות בצורת צמיגי ענק (שלא קיימים שם באופן טבעי!) שנוצרים לך באזור הבטן בעקבות ג'ינס קטן מדי, או חזה שנראה עקום לחלוטין בגלל חזייה לא מתאימה. אז מי אמר שללכת לקניות עם אימא זה לא מגניב?

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   להידחס לבגדים מהילדות

   כי רק לפני שנה קנית את כל החולצות של הלו קיטי, או את הג'ינס שפתאום הפך קצת קצר או גרוע מכך, קטן, אבל מה, כבר תזרקי? כתוצאה מכך את מוצאת את עצמך נדחסת לחולצה שהפכה חולצת בטן, וגם נ\ראית ילדותית לגילך, וחבל. מהצד השני – גם לנסות להתלבש באופן בוגר מדי לא יוסיף לך נקודות בונוס.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   לסיום, אם לא שפר עליכם מזלכם וסימנתם V ליד כל הסעיפים הנ"ל, כנראה שפשוט תאלצו לחכות לכנס המחזור שייערך בעוד 20 שנה כדי להותיר את כולם המומים. בינתיים, שימו שקית נייר.