פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   החברה שלכם ב-ZONE מייעצת: איך להתקרב למישהו שמוצא חן בעיניי?

   מישהו מוצא חן בעיניי אבל הוא צעיר ממני ויותר פופולרי ממני בבית הספר - מה לעשות? מדור ייעוץ שלא עושה חשבון

   במדור "שאלה פתוחה" מייעצים לכם הפסיכולוג והסקסולוגית לשאלות שאתם שולחים. אבל כאן מייעצות לכם הבנות של ה-ZONE, שאולי לא קיבלו הכשרה מקצועית, אבל הן בגיל שלכם ועוברות בדיוק את מה שאתם עוברים. והן יכולות לתת לכם עצות כנות מתוך הניסיון האישי שלהן.

   בת 18 כתבה לנו:

   התלבטתי מאוד אם לשלוח את זה או לא - אבל אני חייבת עצה ממישהו שצופה מהצד על הבעיה שלי.

   אני דלוקה על מישהו שקטן ממני בשנה, והוא גם במקרה בשכבה מתחתיי.

   ראיתי אותו בבניין שלי והייתי בטוחה שהו מבוגר יותר, ורק אחרי כמה זמן גיליתי שהוא בכלל לומד בבית הספר שלי.

   הבעיה היא שהוא פופולרי מאוד בשכבה שלו - ואני פחות. זה מאוד מפריע לי לנסות להכיר אותו, ולמרות שחברות שלי מציעות לי לנסות בקטנה לדבר איתו ולפתח איתו לפחות קשר ידידותי - אני מאוד נרתעת, גם מהעובדה שהוא צעיר ממני וגם מהעניין החברותי שמאוד מציק לי.

   הוא מאוד מוצא חן בעיניי ורוצה להכיר אותו, אבל לא יודעת, האם כדאי לעשות צעד כלשהו? ואם כן אז איזה? ואם כבר , כמה שפחות לצאת מפודחת מהעניין הזה.

   החברה שלכם ב-ZONE עונה:

   דבר ראשון, הגיל לא באמת משנה. נכון שזה "לא מקובל" שהבת תהיה גדולה יותר מהבן במערכת יחסים, אבל זה משהו שקורה ויכול בהחלט לעבוד. מלבד במצבים מאוד קיצוניים של הפרש גילים, זה לא פקטור קובע אלא התקשורת והכימיה בין שני בני הזוג. הבנו? אחלה. שלב הבא.

   מה אכפת לך מי פופולרי יותר? מי אומר פופולרי מאז כיתה ח'? אין לזה בכלל חשיבות. מי שנמשכים אחד לשני יימשכו אחד לשני, ומי שרוצים להיות ביחד - יהיו ביחד. השאלה היחידה היא אם גם הוא רוצה.

   הסרטים האמריקאים לימדו אותנו, הבנות, שכדי שהבחור החתיך שאנחנו רוצות יתאהב בנו, אנחנו צריכות לבוא זוהרות, מאופרות וכמעט ערומות לבית הספר עד לרמה שהוא לא יזהה אותנו ורק יסנן לחבר הכי טוב שלו "מי זו הבחורה הסקסית הזאת?". אבל גם סתם לפתוח בשיחה יעבוד, כידידים. תמצאי ידיד/ה משותפ/ת של שניכם, ותצאו כחבורה ביום שישי בערב. תני לו להכיר אותך באופן בלתי מחייב, ואז לאט לאט תתקרבי.

   רק תזכרי - אם הוא לא מתעניין בך אפילו כידידה, אל "תנסי חזק יותר". כשזה לא עובד זה פשוט לא עובד, וזה לא קשור לגיל או לרמת הפופולריות. לפעמים זה פשוט לא עובד.

   רוצים להתייעץ עם החברה שלכם ב-ZONE?

   שלחו את השאלה שלכם, בציון הגיל, לכאן
   או לכתובת: thegirlfriend@walla.co.il

   מעדיפים להתייעץ עם הפסיכולוג / סקסולוגית שלנו?
   שלחו את השאלה בציון הגיל לכאן

   החברה הטובה מה-ZONE: בכל יום שני בוואלה! ZONE