פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   החברה שלכם ב-ZONE מייעצת: איך לעזור לחברה שלי להתחיל עם מישהו?

   חברה שלי מתביישת להתחיל עם מישהו שממש מתאים לה - איך לעזור לה? בכלל איך כדאי להתחיל עם בנים? מדור ייעוץ שלא עושה חשבון

   במדור "שאלה פתוחה" מייעצים לכם הפסיכולוג והסקסולוגית לשאלות שאתם שולחים. אבל כאן מייעצות לכם הבנות של ה-ZONE, שאולי לא קיבלו הכשרה מקצועית, אבל הן עוברות בדיוק את מה שאתם עוברים. והן יכולות לתת לכם עצות כנות, יעילות ואולי אפילו אכזריות, מתוך הניסיון האישי שלהן.

   גולשת כתבה לנו:

   חברה שלי דלוקה על מישהו. אני כל הזמן אומרת לה שתלך אליו ותדבר איתו ותפסיק להתבייש כל כך לידו, אבל היא לא מקשיבה. אני מתה שהיא תעשה עם זה משהו, כי הם יכולים להיות ממש חמודים יחד - אבל אין לי שמץ של מושג איך לגרום לה להאמין בעצמה. חוץ מזה, אני גם לא ממש יכולה לתת לה טיפים איך להתחיל עם בנים, כי אני בעצמי לא יודעת, אז אני אשמח גם לטיפים.

   החברה שלכם ב-ZONE עונה:

   דבר ראשון - איך להתחיל עם בנים. זה קל. הם מאוד מאוד טיפשים (אבל אל תספרי להם). צריך רק לשדר ביטחון עצמי מאוד בסיסי. עלייך להגיד לעצמך "אני כוסית ומדהימה" הרבה פעמים, עד שאת מתחילה באמת להאמין בזה, גם אם את לא באמת חושבת ככה. לכולנו יש פגמים, צריך ללמוד למחוק אותם מהמחשבה כשצריך.

   ברגע שיש לך ביטחון עצמי יש לך הכול. חשוב לא לשדר "אני יותר טובה ממך" ולא להתנשא, בשילוב עם אמונה עצמית מאוד חזקה. איך את יכולה לגרום לה להרגיש ככה? בעיקרון זו צריכה להיות החלטה שלה עם עצמה, אבל תמיד עוזר אם את מחמיאה לה איפה שאפשר.

   במקרה הזה, שבו היא רוצה מישהו ספציפי, זה מעט שונה. היא עדיין צריכה לשמור על ביטחון עצמי, זה לא משתנה בשום תחום בחיים. היא צריכה למצוא תירוץ להיות איתו לבד, ומשם להתחיל לבסס קשר. להסתכל לו בעיניים, לחייך, לבסס מגע פיזי עדין - חיבוק, החזקת ידיים, ליטופים קלים על הירך. חשוב שהיא תהיה בבגדים ובתחושה נוחה עם עצמה. אם זה עובד אז זה עובד, ואם זה לא אז לא, ולא נורא, כי לכל סיר יש הרבה דגים בים.

   רוצים להתייעץ עם החברה שלכם ב-ZONE?

   שלחו את השאלה שלכם, בציון הגיל, לכאן
   או לכתובת: thegirlfriend@walla.co.il

   מעדיפים להתייעץ עם הפסיכולוג / סקסולוגית?
   שלחו את השאלה בציון הגיל לכאן

   החברה הטובה מה-ZONE: בכל יום שני בוואלה! ZONE