פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   כאילו אין מחר

   עוד מעט מגיע סוף העולם, כנראה! לכתבי ה-ZONE, מדור הנוער של וואלה!, יש תכניות מסודרות מה להספיק לפני הסוף המוחלט. ולכם?

   האם אנחנו עומדים בפני השנה האחרונה לקיומו של כדור הארץ? על פי נבואת בני המאיה, סוף העולם יגיע בשנת 2012. ליתר דיוק בתאריך ה-21 בדצמבר 2012 בשעה 11:11, גם הסינים הקדמונים והנביא נוסטרדמוס כתבו על קץ האנושות בשנת 2012. בין אם זה יקרה ובין אם לא, לא כדאי להיתפס לא מוכנים ולכן וואלה! מציגה פרוייקט מיוחד: 2012 – סוף העולם מגיע!

   קרן שפירא תעיף לעצמה את המוח

   אני לא שותה בדרך כלל, פשוט כי אני חוששת לאבד שליטה. על סמים בכלל אין על מה לדבר - נקייה ופיכחת והיי בנטורל בכל יום בשנה. חוץ מהיום האחרון של העולם.

   כי אם אין מחר, אז גם אין הנגאובר. ואין השלכות גופניות או נפשיות. רק סטלה אחת ארוכה, שמחכה לי שאזנק לתוכה ואתפלש בכל צבעיה הזרחניים. אני אשתדל לדחוס כמה שיותר התנסויות פסיכדליות לערב אחד, כשהופ! קטנטנים ברקע על פול ווליום, ולראות סוף סוף מה רואים כל אותם סופרים, משוררים, אמנים וסתם הומלסים בחצר שמעבר לרחוב שלי. נתראה בשמיים - עם יהלומים, או עם אפר אנושי.

   אייל סגל יאכל שרימפס, בעזרת השם

   סוף העולם כבר מחר? נהדר. אין זמן טוב מזה לעשות שופינג, לבזבז את כל הכסף ולהיכנס למינוס של מיליארד שקלים, שממילא לא אצטרך לשלם.

   אתחיל את מסע השופינג, כמו כל חנון ממוצע, ב"באג", שם ארכוש שלל משחקים מוזיקליים – כי אם כבר למות, אז למות כגיטריסט, ולפני גיל 27. אחר כך אעבור ל"TNT" ואקנה, בפעם הראשונה בחיי, ג'ינס שעולה יותר מ-150 שקל. הארדקור.

   התחנה הבאה, היא כמובן, מסעדה סינית פאקצית – אבל מהסוג הלא כשר, כי אם כבר סוף העולם – אז עד הסוף. שרימפס, קלמארי ושאר דברים שיגרמו לי להקיא את הנשמה, ואם כבר הקאתי את הנשמה – זה הזמן לקנות/לגנוב כמות מטורפת של קמעות כדי שאלוהים יסלח לי, בכל זאת – מחר אלך לגן עדן, ואם כבר ללכת לגן עדן – אז לא כדאי להגיע שיכור? זה זמן הוודקה, והמוות.

   אלה בניאן תחזור בתשובה, ליתר ביטחון

   אז מה, סוף העולם, הא? כולנו עוברים לעולם הבא. מצויין. זה הזמן לדאוג לעצמי ולעבור מרצון למושב האחורי באוטובוס - כי אני חוזרת בתשובה!

   אני יודעת, זה יהיה קשה. יום שלם בלי לאכול שרימפס בחלב אמו תוך כדי שאני עושה כל פסל וכל תמונה. לכבד את אבי ואת אמי, לא לרצוח וגם להפסיק לעשות אלוהים אחרים, כי זה זרע לבטלה. כמובן, להתחרד גם אומר לזרוק את כל מכלי הדאודורנט השייכים לי, לעשות הרבה ילדים ולדחוף את כולם לתוך אוטו ממש קטן, אבל, רחמנא ליצלן, זה פרט שולי לעומת ההטבות שאקבל בגן עדן, בעזרת השם.

   אוי, גן עדן. לא לעשות צבא, לא לשלם מיסים, להיות יכולה להכחיש שואה בנונשלנטיות...כן, גן עדן.

   טל שפר ינסה לעוף

   ביום האחרון של העולם אני סופסוף אגשים את החלום שלי ואנסה לעוף. תודו בזה: גם אתכם תקף בשלב כזה או אחר של הילדות הרצון לדעת לעוף, ואיתו גם הידיעה החד-משמעית שזה אמנם יקח עוד כמה שנים, אבל בסופן תוכלו לעוף לאן ומתי שתרצו. באופן מפתיע, זה לא קרה. חכמים ככל שנהיה, גם הציפור הכי מטומטמת בעולם יכולה לעשות את הדבר שחלמנו לעשות כל הילדות. אבל, לא עוד! לא עוד "לעוף" בזמן שאני יושב בתוך מטוס בשמיים עם עוד עשרות אנשים, כשביני לבין האטמוספירה מפריד, ובכן, המטוס, לא עוד ללכת ללונה פארק לגלגל הכאילו ענק ולדמיין שאין יותר גבוה מזה, והכי חשוב, לא עוד להתעורר מחלום שבו אני עף באושר עצום בשמי הארץ והעולם, רק כדי להתעורר ולגלות שהמקום היחיד שאני צריך לעוף אליו הוא ללימודים.

   ולכן, ביום האחרון של העולם אני אעלה למגדל הכי גבוה בארץ (מגדל משה אביב ברמת-גן, אם בא לכם לבוא לראות אותי), אתמתח חזק, אמלמל תפילה קטנה, ולראשונה, וכנראה גם לאחרונה בחיי, אנסה לעוף. אני לא יודע כמה רחוק אגיע, אבל אני יודע דבר אחד: יש לי חלום, ושום דבר לא יעצור אותי בדרך להגשים אותו. גם לא המדרכה ברמת-גן.

   אוראל כהן תפציץ בשופינג

   ביום האחרון של העולם אני אגהץ את כרטיס האשראי שלי למוות, ואקנה לעצמי את כל מה שאני צריכה באמת. בגדים, בגדים, בגדים, נעליים ויוגורטיה שלמה רק לעצמי. ואז אוכל לזלול יוגורטים מפוצצים בשוקולד ופקאן בלי סוף, כי למי כבר אכפת מלהשמין.

   בערב אזמין את כל האהובים שלי למסיבת פרידה ואלעיט אותם ביוגורטים, אך בסוף הערב אשב לבדי מול הטלוויזיה ואקפיד להשתעמם. שלא יהיה לי יותר מדי כיף ולא ארצה להיפרד.

   טוהר ג'יקובסון יגיד למורה שלו את האמת בפרצוף

   ביום האחרון לפני סוף העולם, אגיד סוף סוף למורה שלי מה אני באמת חושב עליה. אאחל לה קללת קרושיואטוס וסקטומספרה ופטריפיקיוס טוטאלוס, ואקנח בהטחת "בוצדמית!"

   כלומר, אין כל צורך להגזים, היא כמוני וכמוך, ואילולא הערכים הציוניים שהחדירה בי מי יודע הכיצד הייתי ממשיך בחיי, ומבלעדי הבגרויות שהחדירה בי מי יודע הכיצד הייתי משרת שירות משמעותי ביחידה משמעותית ולאחר מכן לומד מקצוע משמעותי וממלצר בארומה משמעותית. אילולא היא ולימודיי ודאי הייתי ממלא את זמני בסקס וג'סטין ביבר.

   אבל כן, חי נפשי! אלך אליה ואגיד לה את שבלבי! היא לא תשכח זאת זמן רב! אבל רגע, מה זה שבלבי? האם ייתכן? יכול להיות ש... כן! אני אוהב אותך, מורתי! איך אוכל לקלל את שושן דמשק הזו, ליידי תמירה-טמירה ונעלמה שכמוך. הנה היא נעלמת. לא! אל תיעלמי, מורתי! לכי להזדיין! לכי להזדיין... איתי! בלכתך, בתמונתה של מי אתבונן שטוף זימה בגן העדן?

   בוצדמית.

   ומה אתם הייתם עושים ביום האחרון של חייכם? חוץ מלגלוש בוואלה! ZONE?

   מה יקרה אם העולם יחרב ורק הנוער ישאר?

   איך הייתם מעדיפים למות? הצביעו בסקר

   סוף העולם ב-2012: פרויקט מיוחד