פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: גיליתי שאני אוהבת את הידיד - מאוחר מדי

   הגולשת האנונימית מספרת איך היא איבדה את הידיד הכי טוב שלה בעולם, רגע לפני שהיא הבינה שהיא בעצם אוהבת אותו. ואיזה רגע אתם הייתם רוצים למחוק? כתבו לנו

   הרגע שאותו הייתי רוצה למחוק הוא הרגע שבו נתתי לך ללכת.

   היינו ידידים הכי טובים מאז כיתה ב'. לילדים קל להיות חברים, בלי שזה מסתבך. אבל אז גדלנו קצת, ואתה התחלת להסתכל עליי אחרת. התחלנו להרגיש שמשהו משתנה בידידות שלנו. שמתי לב שאני כבר לא יכולה לספר לך מה עבר עליי השבוע, או איזה ילד מוצא חן בעיניי בכיתה, בלי שאתה תתעצבן. בהתחלה לא הבנתי למה - אנחנו ידידים, לא? וידידים מספרים זה לזו הכול...

   ואז, לפני חצי שנה בערך, הושבת אותי בחדר שלך ואמרת לי שיש לך רגשות כלפיי. שאתה לא יודע מה לעשות איתם, או מה בעצם המשמעות שלהם (איך אפשר להפריד בין רגשות אהבה לחברה הכי טובה ורגשות אהבה רומנטית?). נורא הובכתי, אמרתי לך שאני לא מרגישה אותו דבר, אני לא מסתכלת עליך כמו שאני מסתכלת על בנים בכיתה ש"מוצאים חן בעיניי" רומנטית. שבשבילי אתה כמו חברה טובה.

   נעלבת כל כך, אמרת שאתה צריך קצת זמן לעצמך בלי לדבר איתי, שבוע-שבועיים ככה. אבל השבועיים האלה התארכו והתארכו, וכבר לא דיברנו כמו פעם. הקשר פשוט דעך ופסק.

   היום, חצי שנה אחרי, אני מבינה שגם לי היו רגשות כלפיך. שכיף לי איתך ושאתה היחיד שמבין אותי - והרי זה בדיוק מה שאני רוצה בבן זוג! אז למה לחפש מישהו אחר? אין בשכבה שלי אף אחד שמשתווה לך אפילו.

   אבל אתה כבר המשכת הלאה. אתה בקבוצה אחרת של חברים, ויש לך מישהי. אנחנו לא באותו בית ספר אז קשה לחדש את הקשר, במיוחד כשאני יודעת שאתה כבר במקום אחר: כועס עליי ונהנה מהחיים האחרים שלך.

   הפסדתי ידיד והפסדתי (אולי) בן זוג.

   לא הייתי צריכה לתת לך ללכת.

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק?

   כתבו לנו על הרגע שאותו הייתם רוצים למחוק, ואנחנו נפרסם את סיפורכם באנונימיות מוחלטת

   הקישור לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   CTRL Z - בכל יום שישי בוואלה! ZONE. מחכים לסיפורים שלכם.