פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   UNDO - פספוסים!

   צרחות, נפילות, טעוית ומיקרופונים מעופפים: לא היו פשוט לצלם את UNDO. או להגיד את המשפט "חשפנית שמסתובבת פה" כמו שצריך. UNDO - הפספוסים!

   UNDO - פספוסים!
   UNDO

   במשך תשעה פרקים ליווינו אותם כשהם נסעו בזמן, עשו סקס והביכו את צביקה פיק. בזמן הזה גם הספקנו לפטפט קצת עם השחקנים הראשיים, שהגיעו לבקר אותנו פה בוואלה!. עכשיו, אחרי ש-UNDO הסתיימה, הגיע הזמן לחשוף את הסרטון האסור: הפספוסים של UNDO.

   לגאלה קוגן עף המיקרופון, אור בן מלך נותן סטירות לדוד שאול, וכולם מתבלבלים ונשפכים מצחוק. טוב, כמה מהר אתם הייתם מצליחים להגיד "יש פה חשפנית שמסתובבת פה" בלי לשבור את השיניים?

   UNDO - אז מה היה לנו בסדרה?

   ביום הכי חם של שנת 2011, מתקיים נשף הסיום של מחזור נ"ד בתיכון "יהודה הלוי" לאמנויות. הנשף הוא בסימן תחרות כשרונות צעירים, בשיפוטו של לא אחר מאשר "המאסטרו" צביקה פיק.

   בתחילת הערב עולה לבמה מנחם ובפיו בשורה חשובה. התלמיד דובי קליין זכה השנה בפרס מצטיין הנשיא לכימיה. מנחם אינו יודע שדובי בעצם הגיע להישג גדול בהרבה יותר - המצאת גלולת ה"אנדופיל" אשר ביכולתה להחזיר את מי שנוטל אותה אחורה בזמן. השמועה מתפשטת בין התיכוניסטים הסקרנים.

   הבוגרים המאושרים רוקדים ונהנים אבל דובי, רוי, לילך, דודא ואוסנת לא נהנים. רוי ולילך, מלכי השכבה לא מפסיקים לריב, דובי החנון שוב מושפל על ידי דודא הבריון שמצידו שוב מושמץ ומורחק מהמסיבה ע"י מנחם ואילו אסנת המוזרה מסיימת את הערב כשאפילו אין לה אומץ לעלות לבמה.

   נשף הסיום מגיע אל סיומו מוקדם מן הצפוי אחרי קצר חשמלי הנוצר במקום. דובי, דודא, אסנת, רוי ולילך מוצאים עצמם במעלית האחרונה שנשארה פנויה ביחד בדרך למטה...

   במעלית נופלים הכדורים מכיסו של דובי, וכל אחד מהגיבורים מבין שזה המפתח לסיים את התיכון שוב - והפעם כמו גדולים!

   בכל פרק ניתנת הזדמנות לגיבור אחר לעשות UNDO לרגע בערב הסיום בו לקח החלטה שגויה ולשנות אותה במטרה לעשות סדר, אך הרצון לסדר יביא לבלגאן גדול יותר, ואם זה לא מספיק, מפרק לפרק אוזלות הגלולות...

   בסוף התהליך תחזור החבורה לשנת 2011, אל סופה של מסיבת הסיום, בטוחים ומרוצים יותר מהחוויה שעברו, מהמקום אליו הגיעו, ומושכלים יותר על כוחה של ההחלטה, רגע לפני שהם יוצאים אל "החיים האמיתיים".

   UNDO - כל הפרקים מההתחלה עד הסוף לצפייה חינם!

   פלאח עמוד סדרה UNDO (UNDO)