פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   מתקפת רובוטים מעוצבים להפליא

   טייטס רובוטים, מלחיית רובוטים ועגילי רובוטים - העתיד כבר כאן, והוא נראה כמו הצעצוע של האחיין שלכם. גלגל מעצבת לעצמה את החיים, והפעם - רובוטים!

   אני זוכרת שבניינטיז כולנו הינו בטוחים שבשנת 2010 כבר נכיר חייזר או שניים וישלטו בעולם חבורה של רובוטים. אבל יקיריי, אנחנו כבר ב-2011 ואפילו מכונת זמן אין לנו. ואני שואלת: עד מתי אצטרך לסדר את החדר בעצמי? מתי, סוף כל סוף, מישהו כבר ימציא רובוט וימכור לנו אותו בזול?

   עד שהדבר יקרה, אני מניחה שנאלץ לקנות פריטים שנראים כמו רובוטים, רק כדי לא להכנס לדיכאון מטורף ולהשתכר בטעות מיותר מידי רדבול ובירה שחורה.

   טייטס לרובוטים

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   כדי שסוף סוף תוכלו להוכיח לאנשים שאתם מגניבים יותר מאי.טי כפרעליו (שהוא חייזר ולא רובוט. אבל הבחורצ'יק מגניב בכל מקרה, מה).

   מלחייה ופלפלייה בצורת רובוטים

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   אם אתם כמוני ולא ממש יודעים לבשל, חשוב לרכוש לפחות מלחייה אחת מגניבה כדי לנסות לשנות נושא בזמן שהאורחים נחנקים מהחביתה שהכנת להם. אפשר לרכוש אותה כאן.

   מגאפון לרובוטים

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   מכשיר שיגרום לכם להשמע כמו רובוטים! החלום של כל מתבגר. בפעם הבאה שאתם הולכים לצעוק בהפגנת הדיור, תישמעו גם סקסיים.

   רובוט מחדד

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   במיוחד לכל המגניבקולים שחזרו ללמוד החודש - רובוט שהולך ומחדד לכם את העיפרון!

   מחדד מגניב ביותר שיגרום לכל החברים שלכם לקנא ולכל המורות לצעוק "דני, לך לחדר המנהל ותאמר לו מה עשית!!" כשהרובוט שלכם יסתובב לה בין הרגליים. ווין ווין סיטואיישן, כל הצדדים מרוצים!

   את המחדד אפשר לרכוש כאן

   גל חום

   דיפולט (מערכת וואלה! , דיפולט)

   הפריט הרובוטי היחידי שיש לי הוא עגילי הרובוטים האלו של המותג "הלורד מונסטר". הם מהממים ושקפקפים שכאלה, והולכים נהדר עם שמלות-לילי-אלן-של-שנת-2007.