פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סמסלבס: הסמסים שהסלבס לא רוצים שתגלו

   סער לא ממש מסתמס עם סלבס, אבל הוא היה רוצה, וזה מספיק בשבילנו! אז קבלו הצצה לסמסים הכי סודיים של הסלבס השבוע - או לפחות אלה שהיינו רוצים שהם ישלחו

   מדור דמיוני ובדיוני בהחלט! כל קשר בין המציאות למסמסים ולנמענים מקרי לחלוטין!

   שנייה וחצי לפני יריית הזינוק של גמר "חי בלה לה לנד", סמס בלעדי שהגיע למערכת וואלה!ZONE חושף את פילוח הקולות באירוע הכי חסר תקנה בטלוויזיה הישראלית.

   סמסלבס, מדור הסמסים 2 (ShutterStock)

   גם השבוע ניסה מארגני המחאה, אנשים שכבר הקימו אוהל או שניים בחיים שלהם, למנף כמו שצריך את הפגנת המיליון שהתקיימה אתמול. אלא שמסתבר כי גם לאחר שכל האמנים התייצבו לכל העצרות באשר הן (טוב, נו, חוץ משלום חנוך) ודווקא לנוכח התחושה כי אין עוד למה לשאוף, עכשיו הם בכלל חושבים עוד צעד אחד קדימה. הסמס הזה לא נשלח לאריק איינשטיין.

   סמסלבס, מדור הסמסים 2 (ShutterStock)

   יומיים אחרי ההפסד הצורב ליוון, קצת אחרי הנבואות האופטימיות שהסתיימו שוב במפח נפש צורב, הגיע לידינו סמס בלעדי של פרשן יציע העיתונות ומאמן הנבחרת לשעבר שלמה שרף, אותו שלח ליו"ר הנוכחי אבי לוזון.

   סמסלבס, מדור הסמסים 2 (ShutterStock)

   חשבתם שבשביל זמרי וזמרות ישראל מצעדי השנה הם רק ספורט? חותמות גומי? לא מדד לכלום? תחשבו שוב. סמס משרית חדד לרוני דלומי.

   סמסלבס, מדור הסמסים 2 (ShutterStock)

   בזמן שבחוץ מאות אלפים מילאו את כיכר המדינה כדי לתת להיסטוריה תוקף אנושי, כמה עשרות קילומטרים משם ברעננה התקיים אירוע עם נופך קצת אחר: מופע מחווה למרגול בהשתתפות כמה זמרים מזרחיים כמו ליאור פרחי, פיני חדד ואפילו אריאל זילבר, שלא ממש נמנה על קטגוריה זו. אלא שמסתבר שכל עוד זה תלוי באחרון, האינפורמציה חייבת להגיע לכוכבת האמיתית של האירוע הזה דרך סמס בהול.

   סמסלבס, מדור הסמסים 2 (ShutterStock)

   ולאיזה סלבס אתם הייתם רוצים להציץ בסמסים?