פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סיוט בחדר המורים

   חוזרים לבית הספר המבאס והמורים היבשושיים? קבלו את חדר המורים המשודרג של ה-ZONE - צוות מורים שמורכב מסלבס אהובים. ומי המנהל?

   חוזרים לבית הספר המבאס והמורים היבשושיים? קבלו את חדר המורים המשודרג של ה-ZONE - צוות מורים שמורכב מסלבס אהובים. ומי המנהל?

   חוזרים לבית הספר המבאס והמורים היבשושיים?
   חבל!

   קבלו את חדר המורים המשודרג של ה-ZONE - צוות מורים שמורכב מסלבס שאנחנו אוהבים, ושהיינו מעדיפים שילמדו אותנו. ומי המנהל?

   (לחצו על החץ הימני כדי להתקדם)

   המורה שמטריד מינית את אחת התלמידות

   ללא ספק, צ'ארלי שין. מתחיל עם אחת התלמידות החתיכות שעשו לו עיניים, כי גברים מסוממים, שיכורים, בני 50, זה הכי סקסי שיש. סביר להניח שהוא מורה לספרות, או כל מקצוע שרמנטי אחר.

   המורה המצחיק שכולם אוהבים

   אדם סנדלר. איזה מקצוע נצמיד לו? מתמטיקה. למה מתמטיקה? כי זה המקצוע הכי מגעיל, שטני, מרושע, שפל ואפל שיצר המין האנושי. ואם יש מישהו שיוכל לשעשע אותך בזמן שאתה פותר תרגילים מהגיהינום - מה רע?

   המורה שלא יודע כלום

   ג'וני דפ, מורה ללשון. הוא המורה שזייף את תעודת ההוראה שלו ובורח מהמשטרה בצ'ילה כי הוא שדד בנק (או כל מעשייה דרמטית אחרת). כל שיעור שלו יימרח על שטויות, הוא יספר בדיחות מפגרות תשעים אחוז מהזמן, ויאשר לתלמידים שלו בתנאי שהם יבואו לו בורקס ממולא ברעל מהקפיטריה.
   אף אחד לא יהיה מוכן לבגרות, אבל יסלחו לו, כי הוא כזה מגניב.

   המורה שמנהלת רומן עם אחד התלמידים הצעירים

   דמי מור. גם כי היא צריכה להיות בגיל העמידה (פלוס, פלוס, פלוס), גם כי היא צריכה להראות פצצת על (פלוס, פלוס, פלוס) וגם כי היא התחתנה עם מישהו שהוא חצי מהגיל שלה.
   היא יושבת בול במשבצת המורה החושנית להיסטוריה. כזו שלכולם נהיה חם בשיעור שלה, גם אם בחוץ מינוס 700 מעלות.

   המורה הממורמר

   סילבסטר סטאלון, בתפקיד המורה הממורמר לספורט. זה שעדיין גר עם ההורים, שתמיד חלם להיות אסטרונאוט ובסוף נתקע בבית הספר "עלעלי החורש" בתור מורה לחינוך גופני. שבתכלס, הספורט היחיד שהוא עושה זה מהחדר מורים למגרש ומהמגרש לווספה שנת 74' שלו, שיותר נראת כמו קורקינט ממונע מאשר אוטו.

   המורה המרושע

   יו לורי ("האוס"), המורה למדעים. המורה הזה שנהנה לראות את הפרצופים הסובלים והמתענים של התלמידים המסכנים, זה שכולם מאחלים לו להיתקע למשך שארית חייו בפקק באיילון ולזכות בשיעור חופשי (או כל מני דברים יותר ברוטלים שאסור לכתוב בגלל טווח הגילאים פה).

   המורה הנחמד הלא באמת נחמד

   טיילור לאוטנר ("דמדומים"), מורה לספרות. תתעלמו לכמה רגעים מזה שהוא איזה בן 4 וחצי. המורה הזה, שנראה לך כל השנה כאלו הוא מלאך שנחת מהכוכב ל"מורים מושלמים" ואז, ברגע האמת, הוא דופק אותך עם מגן 60, ומתגלה כחלאה הכי גדולה עלי אדמות. גם כן, החיוך החמוד הזה.

   המנהל

   ניל פטריק האריס ("איך פגשתי את אמא"). למה? Because he is AWESOME!!!!

   וזהו.


   מי מביניהם הכי הייתם רוצים שיהיה המורה שלכם בשנת הלימודים הקרובה?
   הצביעו בפייסבוקזון!