פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   פרויקט הסמסים המביכים

   כתבי ה-ZONE ידועים כפאדחנים מקצועיים. אז ברור שגם בתחום הסימוסים הם יהרסו לעצמם את החיים. ביקשנו מכל כתב לספר על הסמס הכי מביך שהוא שלח / קיבל - ואתם מוזמנים לחלוק גם!

   "סימן שאת צריכה לבוא לישון אצלי"

   סמס מבחור כתגובה לסמס שלי "אני מסדרת את החדר, הוא מבולגן בטירוף". זה היה יכול להיות הרבה פחות מביך לו הטלפון היה נמצא לידי ולא אצל אבא שלי.

   "טוטהל'ה אני מתגעגעת!!!"

   טוטהל'ה הוא כינויה המביך מאוד של חברתי הטובה ביותר שלא ראיתי כחודש כי הייתה בצבא. זה היה יכול להיות הרבה פחות מביך אם הסמס לא נשלח לבחור שהיה בבית-הספר שלי בשכבה מתחתיי.

   (שני צור)

   "הוא כאן והוא נקי. את יכולה לבוא לקחת אותו"

   אני באמצע מופע סטאנד-אפ עם חברות, ולפתע יש צלצול של קבלת הודעה מהאייפון של אחת החברות. הסטנדאפיסט לוקח לה את האייפון ומקריא לכולם את הסמס: "הוא כאן והוא נקי, את יכולה לבוא לקחת אותו". מביך מאוד. מזל שזה היה רק מחברה לעבודה, ששאלה ממנה את הסינר שלה וכיבסה לה אותו.

   (שיר שלום)

   "זה אלאור מהזונות"

   כמה ימים לפני שאני ושני התחלנו לכתוב את הטור המשותף שלנו, "הצד שלו הצד שלה", החלטתי לעשות היכרות קצרה ולדבר איתה. אם היכרות היא דבר מביך כשלעצמו, אז ההיכרות הזאת הייתה הרבה יותר מביכה, במיוחד כששני פשוט לא ענתה להודעות הללו. מביך זה לא מילה.

   (אלאור ליכטצייגר)

   "תעשי טובה, תעברי לשבת במקום אחר. בא לי שהבחור יתיישב לידי, הוא שיא החמוש!"

   פאב סואן, אני יושבת עם חברות על הבר. בחור אלמוני מגיע ואנחנו מתחילים לדבר. הוא חמוד, ממש. השיחה כולה מתנהלת בעמידה, כי הכיסאות שלידי תפוסים על-ידי החברות. אנחנו כבר בשלב של להחליף פלאפונים, ותוך כדי שיחה אני מסמסת לחברה - "תעשי טובה, תעברי לשבת במקום אחר. בא לי שהבחור יתיישב לידי, הוא שיא החמוש!" ושולחת.

   ואז הוא מקבל הודעה, והחיוך המרוצה מדי שנמרח לו על השפתיים מבהיר לי ששלחתי לכתובת הלא נכונה. שיט. זהו, הלכה לי התוכנית של לשחק את הקשה להשגה.

   (נעם נזרד)

   "הטיול מחר? אוף! אני לא יכול, אם זה היה ביום אחר הייתי בא בטוח"

   נשלח לקומונרית בסניף שלי בבני עקיבא. לא רציתי לבוא לטיול סניפי אז חרטטתי שבאותו יום אני לא יכול, אבל כל יום אחר אני אכן יכול. ואז התברר שהטיול נדחה. נדפקתי.

   (אייל סגל)

   "היי ישי. זוכר אותי מאתמול? רציתי להגיד לך שאני די התאהבתי בך. מקווה שזה לא ילדותי להגיד את זה צור קשר."

   הייתי במסיבת פורים בבית הספר. היה ערב מעולה, ש... טוב.. אני לא זוכר כמעט כלום ממנו. למחרת בבוקר, עם הנגאובר ברמה כזאת או אחרת, מעיר אותי הצליל-סמס-ברירת-מחדל-הגועלי-של-סמסונג, עם הסמס הנ"ל, ממספר שאני לא מכיר. לא היה לי מושג מי זאת, לא העזתי ליצור קשר.

   אני רוצה לנצל את הבמה ולהגיד, אם זאת את, החמודה עם השיער הכחול, אז קודם כל, היי =]. ותצרי קשר כשאני פיכח.

   (ישי רוסטל)

   "אוף... ניר פשוט עיצבן אותי עכשיו, איזו שיחה חווופרת זאת הייתה. נראה לי שאנחנו נפרדים"

   נשלח לניר.

   (שירה הדס נקר)

   ומה הסמס הכי מפדח שאתם קיבלתם / שלחתם? ספרו לנו בפייסבוקזון!