פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   סמסלבס: הסמסים שהסלבס לא רוצים שתגלו

   סער לא ממש מסתמס עם סלבס, אבל הוא היה רוצה, וזה מספיק בשבילנו! אז קבלו הצצה לסמסים הכי סודיים של הסלבס השבוע - או לפחות אלה שהיינו רוצים שהם ישלחו

   מדור ס א ט י ר י בהחלט! כל קשר בין המציאות למסמסים ולנמענים מקרי לחלוטין! כלומר, בערך!

   בימי הפוסט-אופוריה וההופעה של שלמה ארצי, רגע לפני שהכול מתחיל להתמוסס, יושבת דפני ליף באחד האוהלים בקצה השדרה ברוטשילד ד.ל וחושבת על הצעד הבא. אחר כך היא גם עושה מעשה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   אוגוסט מיוזע שלא מהסיבות הנכונות עובר על מרגלית צנעני השנה. לפני שנייה וחצי היא הייתה עסוקה בלכבות את שריפת ההתבטאות המתוקשרת שלה על החברים של דפני ליף, ועכשיו היא בכלל במעצר מפתיע בחשד כי ניסתה לסחוט באיומים את אמרגנה לשעבר דרך גורמים עבריינים ואפילו להטות את תוצאות כוכב נולד. מתוך חדר החקירות, פרקליטה ביקש למסור את ה-SMS הבא בשמה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   ואחרי שפורסם החשד כי מרגול עצמה ניסתה לקדם לכאורה את לירון רמתי בעונה האחרונה של "כוכב", אחרי שאביה של תמר יהלומי שלח קצת יותר מדי סמסים כדי להציל את ביתו, הסמס הבא שהגיע לידינו חושף: זה לא הסוף. עוד מזימות!

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   השנה היא 2011, תמונות האימה שנינט העלתה לעמוד הפייסבוק שלה בה היא מציגה את הגלאח החדש ממסעה עם להקת רוקפור בליברפול מגיעות היישר אל מסך המחשב של חברה משכבר הימים. ואז זה קורה.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   ועוד בגזרת "כוכב נולד". רק לפני חודש ישבה מרגול על כס המלכות שלה בפאנל התכנית, מתארת את החידודין חידודין שנהיה מהלב שלה אחרי הביצוע האחרון של דוד לביא (או של לירון רמתי, בעצם?). כמה זמן אחרי, על רקע החשדות כנגדה והתחושה המתגבשת כי אולי העונה האחרונה של כוכב הייתה גם האחרונה שלה , שלח השבוע אביב גפן – שכזכור קיבל הצעה להצטרף לתכנית כשופט אבל קצת נרתע מחלוקת השולחן עם צנעני – סמס מפתיע לצביקה הדר.

   אילוסטרציה (ShutterStock)

   ומה אתם הייתם מסמסים להם?