פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   LOG IN

   אנשים שחושבים שהם ינשופים, חתולים שמתחזים לאנשים, מה קורה כשיש באגים בסימס וחוזה המדינה בתמונה חושפנית: אשחר מוצא באינטרנט דברים מוזרים

   אנשי החתול של השבוע

   מי חשב שנפתח את הטור בחתולים? לפעמים אני מצליח להיות כל כך מסתורי ולא צפוי.

   אבל תאמינו לי, הייתי חושב שהאתר הזה אדיר גם אם לא הייתי אובססיבי לחתולים. כל מה שצריך זה להיכנס, להעלות תמונה שלך בכנרת/בעזריאלי/במקלחת עם ברווז הגומי האהוב עליך- והתוכנה תחליף את הפנים שלך... בפנים... של חתול!!!

   אני לא מבין למה אנשים טורחים להשקיע את הזמן שלהם במחאה באיזה אוהל או בלחקור תרופות לסרטן כשהם יכולים להמציא אפליקציות של חתולים. סדרי העדיפויות של האנשים היום פשוט עצובים.

   אנשים עם פרצופים של חתולים. צריך משהו יותר מזה?

   משחק המחשב המבעית של השבוע

   כולנו מכירים את הסימס - המשחק היחיד בו אפשר להכניס המון אנשים לבית אחד ואז להרוג אותם בדרכים מגוונות, כאילו הייתם הרוצח מהמסור.

   עד שנתקלתי בטאמבלר הבא, חשבתי שסימס הוא משחק דבילי ותו לא. אבל מסתבר שהוא מפחיד. מאוד מפחיד. לפעמים משחקי מחשב חווים באגים - תקלות בתפקוד של המשחק. לפעמים באגים יגרמו למשחק לקרוס, אבל לפעמים הם פשוט יגרמו לו להתנהג מאוד מוזר.

   "sims gone wrong" מתעד תקלות מפחידות וקורעות מצחוק במשחק עצמו - למשל, סימים שעומדים במקומות הזויים. כמו אחד על השני, או אחד בתוך השני.

   אם אתם עדיין קוראים לסימס "סימולציה של חיים" הנהלת הטור ממליצה לכם לעיין באתר.

   האתר של "סימס משתבש"

   המתיחה של השבוע

   אחחח, אין כמו מתיחה קלאסית אחרי יום קשה.

   Just for Laughs מומחים במתיחות מסובכות שמביאות לתוצאות קורעות מצחוק. בסרטון הנ"ל, שמובא כדוגמה לשאר המתיחות שתוכלו למצוא בעמוד הרשמי, הנמתחים מוזמנים למרוץ מכוניות על שלט עם ילד תמים למראה. מה שהם לא יודעים, זה שהם בכלל לא שולטים במכונית שלהם. המכונית "המקולקלת" נוסעת הישר לעבר מתקן ברביקיו (משטרתי!), פוגעת במיכל הדלק, ומתפוצצת בבום גדול!

   אתם צריכים לראות את הפנים שלהם. אין דבר מצחיק יותר מאנשים פשוטים שמתמודדים עם סיטואציות הזויות לחלוטין. ליהודה ברקן יש הרבה מה ללמוד.

   האתר הרשמי של Just For Laughs. כנסו, צחוקים שם

   התופעה המעצבנת של השבוע

   בהתחלה זה היה פלנקינג - לשכב עם הפנים לכיוון הרצפה במקומות שערורייתיים, כמו על כיסא, או על מקרר. כולם התחילו לעשות את זה, עד שזה נהיה כבר בלתי נסבל. אבל עכשיו הם מצאו עיסוק חדש - אאולינג. במקום לשכב על מקומות הזויים, מבצעי האאולינג מתיישבים על מקררים ומכוניות, בתנוחה שאמורה לחקות ינשוף.

   הם נראים כמו גורילות, אבל זה לא יעצור אותם! הטרולים יפלו ממרפסות, יעצרו על ידי המשטרה, אבל לעולם לא יאבדו את הרצון להיות מטומטמים בצורה הכי קיצונית שאפשר!
   לפניכם מוגש לקט אאולינג. תרגישו חופשיים להיכנס אליו פעם בשבוע ולעשות דיסלייק.

   לקט של אנשים שחושבים שהם ינשופים

   הקליפ של השבוע

   למרות שטכנית, my moment של רבקה בלאק (הנערה שאחראית לFriday, הקליפ השנוא ביותר בתולדות האינטרנט, כנראה) יצא בשבוע שעבר, הוא עדיין קליפ השבוע.

   הקליפ כולו הוא הודעה. רבקה בלאק לא עומדת להיעלם אחרי להיט מטומטם אחד. היא כאן כדי להישאר. נו, למה לא.

   במהלך הקליפ רבקה עושה... אה... דברים של מפורסמים, אני מניח - לחתום לפקאצות ולרקוד מול מראה. אני שמח שהלקחים נלמדו מהקליפ הקודם, רבקה קלטה שהיא צעירה מדיי בשביל לנהוג!

   למען האמת, אני פשוט לא יכול להשתתף בטרנד השנאה כלפיה. איך אפשר לשנוא מישהו שכל העולם שונא אותו והוא בוחר לעשות אצבע משולשת ולהמשיך בשלו? בחורה סוכר. נכון, היא שרה כמו צפרדע דרוסה שמישהו תלש לה את מיתרי הקול עם כפית, אבל זה לא שלמישהו אכפת בימנו מדברים כאלה גם ככה.

   רבקה בלאק פוגשת פאקצות

   התמונה של השבוע

   דיפולט (מערכת וואלה! NEWS , דיפולט)

   מיצי, חוזה המדינה. (הועלה על ידי לקיטי פייס!)

   LOG IN - בכל יום חמישי בוואלה ZONE!