פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   עושים CTRL Z: הצלחתי לרזות, איבדתי את שמחת החיים

   הגולשת האנונימית הייתה רוצה למחוק את הרגע שבו היא התחילה להיות אובססיבית למשקל שלה, לרזות ולהקיא - ולאבד את שמחת החיים

   כל כך הרבה דברים קורים לנו בחיים מבלי שבכלל נתכונן אליהם.

   לפני ארבעה חודשים התגייסתי. לפני חצי שנה התחלתי להקיא. לפני שנה וחצי רזיתי 17 קילו. לפני שנתיים האהבה הראשונה שלי התרסקה.

   הרצון הכי גדול שלי תמיד היה לרזות, הרי כשמרזים – כל החיים נראים טוב יותר, לא? כולם רואים אותך באור שונה, את אחת מהם, אחת מ"הן"... כמה מפתיע שהחלום שלי הפך למציאות, אבל לא זו שאיחלתי לעצמי.

   היום אני רזה, אנשים מקנאים בי, אני אפילו יפה יותר מאי פעם. אנשים עומדים בתור כדי להיות איתי, לקבל הזדמנות... אבל אני בבועה הקטנה שלי. השירות בצבא השתלט פתאום על חיי, והגוף שלי מבקש, כמעט מתחנן שאתן לו מנוח. שארפה. שאפסיק להזיק לו. לאט לאט אני יוצאת מהמקום שהכנסתי את עצמי אליו, אבל השריטה עמוקה וחרוטה שם לתמיד.

   פעם ,כששקלתי 17 קילו יותר, הייתי אולי קצת ממורמרת על זה, אבל הרבה יותר מאושרת, כיפית, לא מבקרת את עצמי, לא מכה על חטא. עכשיו כל עוגיה, כל פרוסה, כל צ'יפס, כל דבר הופך להיות כבד, לא בקיבה - בנשמה. העולם שלי בנוי סביב התזונה שלי והמראה שלי. אני צעד לפני הגבול הדק שבין הרזון לאי שפיות.

   יש לי עוד כברת דרך לעשות כדי לחזור וללמוד שוב להעריך את עצמי, לקבל באהבה כל גרם שומן, כל טיפת צלוליט, לקבל את עצמי ואת הגוף שלי, כי הוא ילווה אותי לכל החיים. אתן,היו חכמות. תעשו ספורט, תדאגו להיות בריאות, תטפחו את עצמכן, תרזו אם צריך אבל תמיד תהיו עם יד על הדופק. אל תהיו הרסניות כלפי עצמכן. שהאור שלכן יגיע בפנים –מהביטחון, מהאושר, מהקבלה העצמית, מההערכה העצמית - וייצא כלפי חוץ .

   גם לכם יש רגע שהייתם רוצים למחוק? כתבו לנו את הסיפור שלכם, ונפרסם אותם כאן באופן אנונימי

   המייל לא עובד?

   שלחו לכתובת: zonesupport@walla.net.il
   וציינו בכותרת "CTRL Z"

   בשבוע שעבר גולשת אנונימית גילתה שמי שהתחיל איתה רצה רק סקס

   לכל המכתבים של הגולשים במדור ctrl z

   עושים CTRL Z - בכל יום רביעי בוואלה! ZONE